HOMELY kabykla - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

HOMELY kabykla

265,00

Moderni ir funkcionali kabykla.

Pasirinkite medžio apdailą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Moderni ir funkcionali kabykla. Pagaminta iš kvadratinio plieno profilio, todėl yra tvirta ir stabili. Akcentas – medinė lentyna. Ąžuolo masyvas alyvuotas. Galima pasirinkti apdailą: juodas, balintas, natūralus, dūminis, riešuto rudas. Apatinė kabyklos dalis dengta veltiniu, tad nesubraižys grindų. Perkantiems HOMELY kabyklą, dovanojame 2 firmines NAME pakabas ir kabliuką HOLDER, kad pirkinių krepšys visada turėtų savo vietą.

IŠMATAVIMAI: kabyklos ilgis 120 cm, aukštis 150 cm, gylis 40 cm. Medinė dalies ilgis 40 cm, aukštis 20 cm. Kabyklos medinė dalis gali būti kairėje arba dešinėje pusėje.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“ ar MB „Naveda“ –  priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Mažų išmatavimų baldus ir interjero detales galima atsiimti ir mūsų studijose.

Jums gali patikti…

Jums taip pat gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija