SINGLE kabykla - Iddo.lt

SINGLE kabykla

Kaina: 425.00

Metalinė kabykla-spinta. Puikus sprendimas nedidelei erdvei.

Liko 2 (galime užsakyti)

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Metalinė kabykla – spinta. Puikus sprendimas, kai nėra daug erdvės. Naudotas plonas metalinis profilis sudaro lengvumo įspūdį, bet kabykla tvirta ir stabili. Plienas dažytas milteliniu būdu. 5 metaliniai kabliukai skirti pakabinti drabužį ar rankinę. Jie suapvalinti, todėl neišformuos, nesugadins. Galima pakabinti papildomai ir standartines pakabas.

IŠMATVAIMAI: 100 cm ilgis, 30 cm plotis (gylis), aukštis 185 cm.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

SINGLE kabykla
SINGLE kabykla
SINGLE kabykla
SINGLE kabykla
SINGLE kabykla
SINGLE kabykla
SINGLE kabykla

Nestandartiniai sprendimai

Kabyklą SINGLE gaminame pagal užsakymą. Gamybos terminas 3-5 savaitės. Galime pagaminti ir pagal individualius matmenis. Šiuo metu ją galite apžiūrėti TIK ekspozicijoje studijoje KAUNE.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjai UAB „Artavita“, MB „Paulmikis“ ir kt. priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune. Prekes galite atsiimti darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. susitarus telefonu +37065047474.

Jums gali patikti…

Jums taip pat gali patikti…

Parašykite mums