SOLO kabykla - Iddo.lt

SOLO kabykla

Kaina: 620.00

Metalinė kabykla – spinta. Funkcionali ir praktiška.

Liko 1 (galime užsakyti)

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Tai lyg moderni spinta. Stilingas kasdieninių diaktų laikymo sprendimas. Paprasta ir atvira. Viršutinė lentyna skirta mažiau naudojamiems reikmenims. Lentynėlės – smulkiems daiktams laikyti. Jų gali būti net ne viena. Kabliukai (2 vnt.) – patogiai pakabinti rankinę ar kuprinę. Kabykla tiks ne tik  prieškambario erdvei. Apatinė lentynėlė – vizitinė mūsų kortelė. Lazeriu pjautas geometrinis ornamentas ant apatinės lentynėlės – išskirtinis kabyklos elementas. Kabykla SOLO –  patogus kasdieninių daiktų laikymas. Funkcionalumas ir praktiškumas viename.

Išmatavimai: ilgis 120 cm, gylis 35 cm, aukštis 190 cm.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

SOLO kabykla
SOLO kabykla
SOLO kabykla
SOLO kabykla
SOLO kabykla
SOLO kabykla
SOLO kabykla

Nestandartiniai sprendimai

Kabyklą SOLO galime pagaminti pagal individualius matmenis. Gamybos terminas 3-5 savaitės.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjai UAB „Artavita“, MB „Paulmikis“ ir kt. priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune. Prekes galite atsiimti darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. susitarus telefonu +37065047474.

Jums gali patikti…

Jums taip pat gali patikti…

Parašykite mums