W-concrete staliukas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

W-concrete staliukas

345,00

Staliukas su masyviu betoniniu stalviršiu.

Pasirinkite betono spalvą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Staliukas W-concrete išsiskiria savo masyviu rankų darbo natūralaus betono stalviršiu. Sudaro masyvų įspūdį, o modernumo ir lengvumo suteikia plonos plieno kojos. Kiekvieną kartą rankų darbo betonas – vis kitoks. Unikalus. Tai lyg vienetinis variantas. Staliukas vienas pimųjų IDDO baldų. Prie šio staliuko atsiradimo prisidėjo kūrybos vadovės Ievos tėtis Vytautas. Tad ir staliuko pavadinime slepiasi jo inicialai. Pirmieji W-concrete staliukai vis keitėsi, kol galiausiai rado savo vietą įvairiose viešose erdvėse ir moderniuose loftuose. Šiuo metu tėtis perleidęs gamybos procesus jaunesniai kartai ir džiaugiasi, kai staliukas randa naujus namus. Betono stalviršis lietas ir impregnuotas. Neįsigers jokios skystos medžiagos. Tai ilgaamžis ir tvarus pasirinkimas.

 

Išmatavimai: ilgis 45 cm, plotis 45 cm, aukšits 55 cm. Stalviršio storis 4 cm. Staliuko svoris 20 kg. Stalviršis  – natūralaus (pilko) ir juodo betono.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Staliuko kojos gali būti ir baltos spalvos. Gamybos terminas 3-6 savaitės.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“ ar MB „Naveda“ –  priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Mažų išmatavimų baldus ir interjero detales galima atsiimti ir mūsų studijose. Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Jums gali patikti…

Jums taip pat gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija