MOUND kupstas su linu, mini - Iddo.lt

MOUND kupstas su linu, mini

Kaina: 275.00295.00

Minkštas kupstas. Pufas.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Labai ilgai galvojome šiam baldui pavadinimą. Pufas – per įprastai. Krėsliukas – per paprastai. Pasėdukas, prisėdukas – irgi nelabai tinka. Gal kelmukas? Kupstas, kalva, piliakalnis visai gerai skamba ir kitomis kalbomis.
MOUND minkšto kupsto dizaino autorius Jurgis Judžentis. Daiktų dizaineris technologinių žinių įgijo pramonės gaminių dizaino studijose, o estetikos suvokimą lavina dirbdamas kartu su Skandinavijos šalių dizaineriais. „Kūryboje ieškau darnos tarp technologijos, dizaino ir žmogaus. Atrasti balansą tarp paprastumo ir kompleksiškumo, tarp žaismingumo ir rimtumo, tarp formos ir funkcijos – pagrindinis kasdienis uždavinys siekiant sukurti gerą dizainą.“
Ne vieną savaitę truko medžiagų ir jų atspalvių paieška. Norėjome pasiūlyti pasirinkimą iš kelių savo sudėtimi, tvarumu, atspalviais skirtingų medžiagų. Pasirinkome 3 variantus: vilna, linas ir perdirbta medvilnė.
Lietuviškas linas šiuo metu tikrai savo populiarumo viršūnėse. Tai labai mums pažįstama medžiaga. Tvari ir kokybiška. Praktiška. Asocijuojasi su lietuviška gamta, jaukumu, paprastumu. Tiesiog namais.
Šią lino seriją dedikavome namas, o tiksliau virtuvės prieskoniams. Atrinkome 3 spalvas: juodųjų  pipirų, imbiero ir šalavijo.
Minkšti kupstai gali būti su lentynėle arba be.
IŠMATAVIMAI: aukštis 45 cm, skersmuo 35 cm.
Vilnos spalvos: juodųjų pipirų (garintas tamsiai pilkas linas), imbiero (skaniai geltona spalva) ir šalavijo (lengvai žalia spalva)
Plieno spalvos: juoda, balta, pilka.
PAGAMINTA LIETUVOJE.
MOUND kupstas su linu, mini
MOUND kupstas su linu, mini
MOUND kupstas su linu, mini
MOUND kupstas su linu, mini
MOUND kupstas su linu, mini

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 5-7  d. d.  Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums