MOUND kupstas, linas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

MOUND kupstas, linas

325,00355,00

Minkštas kupstas. Pufas.

Pasirinkite lino spalvą Pasirinkite dydį
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Labai ilgai galvojome šiam baldui pavadinimą. Pufas – per įprastai. Krėsliukas – per paprastai. Pasėdukas, prisėdukas – irgi nelabai tinka. Gal kelmukas? Kupstas, kalva, piliakalnis visai gerai skamba ir kitomis kalbomis.
MOUND minkšto kupsto dizaino autorius Jurgis Judžentis. Daiktų dizaineris technologinių žinių įgijo pramonės gaminių dizaino studijose, o estetikos suvokimą lavina dirbdamas kartu su Skandinavijos šalių dizaineriais. „Kūryboje ieškau darnos tarp technologijos, dizaino ir žmogaus. Atrasti balansą tarp paprastumo ir kompleksiškumo, tarp žaismingumo ir rimtumo, tarp formos ir funkcijos – pagrindinis kasdienis uždavinys siekiant sukurti gerą dizainą.“
Ne vieną savaitę truko medžiagų ir jų atspalvių paieška. Norėjome pasiūlyti pasirinkimą iš kelių savo sudėtimi, tvarumu, atspalviais skirtingų medžiagų. Pasirinkome vilną, liną, natūralų veltinį ir mūsų mėgiamą kamštinį ąžuolą.
Lietuviškas linas šiuo metu tikrai savo populiarumo viršūnėse. Tai labai mums pažįstama medžiaga. Tvari ir kokybiška. Praktiška. Asocijuojasi su lietuviška gamta, jaukumu, paprastumu. Tiesiog namais.
Šią lino seriją dedikavome namas, o tiksliau virtuvės prieskoniams. Atrinkome 3 spalvas: juodųjų  pipirų, imbiero ir šalavijo.
IŠMATAVIMAI: 2 dydžių: mažas –  skersmuo 35 cm, aukštis 45 cm, didelis – skersmuo 45 cm, aukštis 45 cm.
Lino spalvos: juodųjų pipirų (garintas tamsiai pilkas linas), imbiero (skaniai geltona spalva) ir šalavijo (lengvai žalia spalva)
Minkšti kupstai gali būti ir su lentynėle.
PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Minkšti kupstai gali būti ir su lentynėle.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 10-14  d. d.  Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas MB „Paulmikis“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO studijoje A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11-18 val.

– šeštadieniais nuo 11-15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. susitarus telefonu +37065047474.

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija