FLEX konsolė - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

FLEX konsolė

560,00

Metalinė konsolė pagaminta iš vieno metalo lakšto.

Pasirinkite metalo spalvą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Industrinio stiliaus baldas. Konsolė pagaminta tik iš vieno plieno lakšto. Pjauta lazeriu ir sulenkta. Nėra virinimo siūlių, nėra papildomų medžiagų. Mums tai ypatingas produktas, nes gimė iš pirmosios koloboracijos su jaunu dizaineriu. Tai vienintelis produktas, kuris gavo GERAS DIZAINAS sidabrinį apdovanojimą. Produkto dizainerė Marija Puipaitė kurdama daikto dizainą naudoja žmogaus kūną. Nesvarbu, ar tai baldai, ar juvelyriniai dirbiniai, kūriniai-objektai visada turi artimą, organišką ryšį su savo vartotoju. Projektavimo procesą dizainerė labiau vertina kaip ritualą, kuriame visi pateikti veiksniai ir sutapimai gali parodyti kelią į rezultatą, nei kaip techninį procesą. Nors konsolė gaminta iš plieno, ji atrodo plastiška ir, aišku, monumentali. Ji bus akcentas erdvėje.

Išmatavimai: 80 cm aukštis, 80 cm ilgis, 29 cm gylis. Pagaminta tik iš 3 mm plieno lakšto ir dažyta milteliniu būdu. Rekomenduojame tvirtinti prie sienos.

Spalvos: juoda, balta, antracito, lengvai pilka.  Gaminame tik pagal išankstinius užsakymus. Studijose turime tik ekspozicinį juodos spalvos variantą. Konsolė gali būti matinė, blizgi ir su „smėlio“ tekstūra.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Konsolę galime nudažyti bet kokia spalva pagal RAL dažų paletę. Gamybos terminas 5 savaitės.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“ ar MB „Naveda“ –  priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Mažų išmatavimų baldus ir interjero detales galima atsiimti ir mūsų studijose. Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija