FOREST konsolė | Iddo furniture

FOREST konsolė

280.00320.00

Paprasta ąžuolo masyvo ir plieno dueto konsolė.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Klasikinis duetas – metalas ir medis skandinavišku stiliumi. Itin paprasta ir minimalistinio dizaino konsolė prisitaiko erdvėje. Plono metalo kojos pagamintos iš kvadratinio profilio. Tvirtos. Plienas dažytas milteliniu būdu. Ąžuolinė konsolės dalis padengta alyva. Galite rinktis iš kelių medžio spalvos variantų: dūminis ąžuolas, balintas, natūralus, riešuto rudas, juodas. Stalčiukas puoštas odine rankenėle.

IŠMATAVIMAI: 70 cm ilgis, 45 cm plotis, 90 cm aukštis.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Konsolę FOREST turime sandėlyje be medinės dalies apdailos. padengsime alyva ir paruošime transportavimui per 21 d.d. po įsigijimo.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 5 d. d., jei prekė yra sandėlyje ir paruošta transportavimui. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 20eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje Drobės g. 25b Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums