Bibliothèque lentyna - Iddo.lt

Bibliothèque lentyna

Kaina: 485.00665.00

Moderni knygų ir smulkių interjero detalių lentyna.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Kiekvienuose namuose rasime knygų. Jos pasakoja apie namų šeimininko pomėgius, charakterį. Knygų lentynose galima sutalpinti atsiminimus iš kelionių, sudėti smulkmenas ir brangius dalykus. Apie knygų lentyną, kol ji tuščia kalbėti sunkoka, nes ji tik gražus ir tvirtas baldas be istorijos. Sudėliokite savo istoriją į kelių dydžių lentynas Bibliothèque. Lentyna puikiai tinka tiek viešoms, tiek privačioms erdvėms. Moderni lentyna pagaminta iš plono plieno profilio ir dažyta milteliniu būdu. „Sugerti“ natūraliam lentynų skambesiui naudojame specialią medžiagą, kurią galime užklijuoti pagal kliento pageidavimą.

IŠMATAVIMAI: 3 dydžiai. S – 60 cm ilgis, 30 cm gylis, 195 cm aukštis. M – 80 cm ilgis, 30 cm gylis, 195 cm aukštis. L – 100 cm ilgis, 30 cm gylis, 195 cm aukštis.  Tarp lentynų  – 31 cm.  6 lentynų eilės.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna
Bibliothèque lentyna

Nestandartiniai sprendimai

Lentyną galime pagaminti ir pagal individualius matmenis.  Gamybos terminas 5-8 savaitės. Specialios metalo skambesį sugeriančios medžiagos klijavimas +95 eur.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, MB „Paulmikis“ ar kt. priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune.

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums