REST miegamojo lova - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

REST miegamojo lova

960,001 500,00

Moderni medinė miegamojo lova.

Pasirinkite medžio apdailą Pasirinkite lovos dydį
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Moderni medinė lova. Mėgstantiems ir vertinantiems natūralumą. Pagaminta tikrų medžio meistrų ir išieškota iki smulkmenų.  Neperkrauta nereikalingomis detalėmis. Jokių patalynės dėžių, kur kaupiasi dulkės ir daiktai. Prie tokios lovos pakanka 2 komplektų natūralaus lino patalynių. Medis alyvuotas. Galima rinktis iš šių apdailų: natūralus ąžuolas, balintas, dūminis, riešuto, žemės rudas ąžuolas, juodas ąžuolas. Be grotelių ir čiužinio. Groteles galima įsigyti papildomai mūsų e-parduotuvėje. Lovos surinkimo paslaugą galima užsisakyti papildomai.

Išmatavimai: 140×200, 160×200 cm, 180×200 cm. Pateikiame lovos dydį pagal čiužinio išmatavimus. Lovos viduryje yra papildomas skersinis su 2 reguliuojamomis kojytėmis. Lovos aukštis be čiužinio 43 cm (čiužinys į lovos rėmą įsideda 8 cm). Bendras aukštis galvūgalyje – 90 cm.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

 

Nestandartiniai sprendimai

Jeigu lovos REST neturime sandėlyje, vadinasi intensyviai gaminame. Pasiteiraukite, kokiame gamybos etape esame. Dėl tikslaus gamybos termino prašome teirautis telefonu +37065047474 arba el. paštu info@iddo.lt.

Galima rinktis iš šių apdailų: natūralus ąžuolas, balintas, dūminis, riešuto rudas, grafito pilkas ąžuolas, juodas ąžuolas. Galime pagaminti ir 200×200 cm lovą.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pristatymas ir surinkimo paslauga 70 eur. Suderinus dieną ir laiką, atvyks mūsų komanda ir operatyviai ir tvarkingai surinks lovą ir išsineš visas pakuotes.

 

 

Jums gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija