Medinių baldų atnaujinimo rinkinys - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

Medinių baldų atnaujinimo rinkinys

16,00

Mes pasirūpinsime Jūsų baldų atnaujinimu, kai jiems to reikės. Paruošėme priemonių rinkinį, kuris sugrąžins natūralaus medžio švytėjimą ir suteiks  Jūsų baldui naujumo. 

Pasirinkite medžio apdailą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Kai jau matysite, kad baldas „sugėrė“ į save namų gyventojų istorijas, matė daug veiksmo ir jame jau atsispindi praleistas laikas prie jo, pats laikas jį atnaujinti. Rinkinyje rasite šveitimo kempinėlę ir alyvos buteliuką  – paprastam ir lengvam baldo atnaujinimui. Taip pat rekomendacijas, kaip geriausiai tai atlikti. Linkime drąsiai rinktis mūsų kuriamus ir gaminamus medinius baldus, nes juk baldo atnaujinimas gali būti smagus, prasmingas bendras šeimos narių užsiemimas.

Mediniai baldai turi tiek daug puikų savybių, kiek, ko gero, neturi jokie kiti gaminiai. Mediniai baldai pasižymi jaukumu, natūralumu, tvarumu, atrodo ypač dekoratyviai bei patraukliai. Puikiai tinka įvairioms patalpoms, yra tvirti bei stabilūs. Norime akcentuoti ir tai, kad šie baldai turi ir tam tikrą ypatybę, kurią kartais žmonės prilygina trūkumui. Kaip žinia, natūralūs mediniai baldai reikalauja atnaujinimo. Ne paslaptis, kad medis yra gyva žaliava, todėl ypač jautriai reaguoja į pačius įvairiausius aplinkos veiksnius: drėgmę, saulės šviesą, temperatūrų skirtumus. Tie, kurie nori, kad mediniai baldai tarnautų ilgai bei patikimai, ir laikytų puikią pirminę išvaizdą, turi žinoti, kad medinius baldus reikia prižiūrėti, todėl pateikiame rekomendacijas, kaip tai daryti teisingai.
Nušluostykite baldus švaria, sausa šluoste ar audeklu ir drungnu vandeniu. Po to su švaria, sausa pašluoste nuvalykite.
Nestatykite karštų indų tiesiai ant baldų paviršiaus. Naudoti padėkliukus apsaugai nuo karščio, drėgmės, spalvotų daiktų (spalva gali įsigerti į medinį paviršių).
Visada apsaugokite baldų paviršius nuo aštrių daiktų.
Drėgmė – didžiausias medinių paviršių priešas. Jai patekus ant paviršiaus turi būti nedelsiant pašalinta, nuvalyta. Baldas negali būti įvyniotas ar užklotas 12 val. iš eilės plastikine staltiese ar medžiaga nepraleidžiančia oro.
Niekada nestatykite medinių baldų arti radiatorių ar kitų šildymo įrenginių.
Siekiant išsaugoti originalią baldo spalvą kuo ilgiau, rekomenduojame baldus kiek įmanoma apsaugoti nuo tiesioginių ir pastovių saulės spindulių. Natūralūs mediniai baldai gali keisti spalvą juos eksplotuojant. Saulės šviesa sukelia šį procesą. Daugiau saulės, daugiau spalvų kaitos. Jei norite atitolinti procesą, saugokite savo baldus nuo tiesioginių saulės spindulių. Siekiant išvengti dėmių nuo vazų ar kitų indų įsitikinkite, kad perkeliate juos reguliariai. Jei stalo paviršių apšviečia nevienodai saulė, nebloga minitis būtų retkarčiais apsukti baldą 180 laipsnių kampu, kad apšvietimas vienodai veiktų visa gaminį. Saulė, karštis, drėgmunas namuose taip pat gali sąlygoti natūralius medienos skilimus, kurie atsiranda eksplotavimo metu. Atsiradusius medienos įtrūkimus galima panaikinti vaško kreidelėmis.
Niekada nenaudokite vidaus baldų lauke.
Baldai yra padengti ekologiška skandinaviška alyva. Aliejuoti baldai žavūs savo natūralia išvaizda. Aliejus stiprina fizinius medienos skirtumus. Iš skirtingų medžio dalių padarytos baldų dalys sugeria aliejų skirtingai. Tai yra natūralus procesas. Prieš atnaujinant alyvuotus baldus, atidžiai perskaitykite instrukciją. Siekiant apsaugoti baldus nuo purvo ir drėgmės, mes rekomenduojame reguliariai medinius baldus atnaujinti aukštos kokybės baldiniu aliejumi.

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pristatysime per 5-7  darbo dienas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas į paštomatus. Kaina 3 eur. Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatysime į Jūsų nurodytą Omniva paštomatą.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija