OSTAND molbertas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

OSTAND molbertas

250,00275,00

Vietoje įprasto medinio trikampio molberto pristatome minimalistinį ir tvirtą metalinį paveikslų stovą.

Pasirinkite molberto dydį
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Tai naujas požiūris į paveikslo eksponavimą. Vietoj įprasto medinio trikampio molberto, minimalistinis ir tvirtas metalinis paveikslų stovas.
Pagamintas iš plieno ir dažytas milteliniu būdu. Nors yra įspūdingo dydžio, bet konstrukcija sudaro lengvumo įspūdį, erdvėje neužima daug vietos. Apatinė dalis dengta minkštu veltiniu, kad nebraižytų grindų. Pastatyti ir reguliuoti galima viena ranka.
Modernus molbertas sukurtas studijoms, galerijoms, menininkų darbų pristatymams, parodų salėms, viešbučiams, restoranams ir kitiems objektams. Šis paveikslų stovas neužgoš eksponuojamo darbo, o tik labiau jį išryškins. Parodykite savo kūrinį išdidžiai!

IŠMATAVIMAI: 200 cm  aukštis, 75 cm plotis, 25 cm gylis. Turi 4 reguliuojamas pozicijas pagal paveikslo dydį. Komplektą sudaro: 2 kabliukai ir lentynėlė MAIN skirta mažesniam paveikslui.

Papildomai galima įsigyti betoninę detalę BRICK, jei molbertas naudojamas lauke. Visada galime pasiūlyti kabliukus HUK, jei norėtumėte kažką kabinti nuo molberto viršutinės dalies. Taip pat turime lentynėlę BOOK skirtą knygų ekspozicijoms.

Produkto idėja: Ieva Dorelaitienė ir Indra Jurgionė.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Molbertas OSTAND  yra paruoštas transportavimui IDDO centriniame sandėlyje. Jis bus išsiųstas per 5-7  darbo dienas. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos. Kaina 25 eur.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Jums gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija