Modernios pusbario kėdės - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Modernios pusbario kėdės

Stilingos pusbario kėdės jūsų namams internetu

Modernios pusbario kėdės su kamštinio ąžuolo medžiaga – funkcionalus namų aksesuaras, papuošiantis šiuolaikinius namus. Skandinaviško stiliaus ilgaamžės, nesenstančio dizaino kėdės ne tik atliks savo funkciją, bet ir suteiks jūsų namams charakterio.

Stilingos pusbario kėdės panašios į taburetes gali būti pritaikomos ir naudojamos įvairiose vietose – namuose, studijose ir viešose vietose.

Namų aplinkoje pusbario taburetes dažniausiai pamatysite modernaus ir industrinio dizaino virtuvėje ar valgomajame, kuriame įrengtas pusbaris arba virtuvės „sala“. Paaukštintos taburetės lengvai paslepiamos po stalviršiu ir lengvai perkeliamos iš vienos vietos į kitą. Estetika ir subtilus stilius – tai viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurių norima savo virtuvėje turėti pusbario kėdes.

Kelios idėjos kur dar puikiai tiks pusbario taburetė – miegamasis, vonia ar prieškambaris. Ji – funkcionalus akcentas po kosmetiniu staliuku, vonios kambaryje šalia dušo ar vonios, prieškambaryje prie veidrodžio. Z ar X formos paaukštinta taburetė gali būti naudojama ne tik sėdėjimui, bet ir kaip stalelis. Pasistatykite ją prie lovos miegamajame arba svetainėje prie sofos ar fotelio.

Kūrybiškos erdvės, tokios kaip meno studija ar galerija taip pat gali puikiai priderinti šias patogias paaukštintas taburetes prie aukšto darbinio stalo ar molberto. Tai leis patogiai ir minkštai sėdėti ir dirbti prie savo kūrinio.

Stilingos pusbario kėdės į namų interjerą įsiliejo iš baro / restorano aplinkos. Jos padeda sukurti patogią ir funkcionalią erdvę. Paaukštintos taburetės mėgstamos baruose, nes jas lengva perkelti lengvai iš vienos vietą į kitą, jas valyti. Taip pat jos leidžia klientams bendrauti tarpusavyje patogiai sėdint prie baro.

Šiuo metu parduotuvėse galima rasti itin didelį pasirinkimą visokiausių modelių pusbario kėdžių, o tai apsunkina būtent jums tinkamų kėdžių rinkimosi procesą. Virtuvės baldai yra turbūt daugiausiai naudojami baldai namuose, o tai reiškia, kad būtina pasirinkti tokius, kurie bus patvarūs, ilgaamžiai ir kokybiški. Atsakykite sau į 4 klausimus ir žinosite kokios pusbario kėdės bus tinkamos jūsų namams ar kitai erdvei.

Turbūt svarbiausias klausimas – kokią funkciją (ar funkcijas) turės atlikti įsigytos kėdės. Taip pat kas jas naudos, kaip dažnai ir kur jos bus laikomos.

Jei modernios pusbario kėdės bus naudojamos virtuvėje – jas galima pasirinkti iš labai daug skirtingų modelių. Vieno stiliaus pusbario kėdės turi atlošus ir / ar porankius, o kitos yra panašios į paaukštintas taburetes.

Stilingos pusbario kėdės primenančios taburetės yra itin funkcionalios virtuvėje, nes jas galima lengvai pastumti po stalviršiu – jos neužstoja praėjimo. Jų aukštis yra saugus naudotis vaikams, nes kuo žemesnė kėdė – tuo tvirčiau ir stabiliau ji stovi ant grindų. Tiems, kas nori savo namuose sukurti baro zoną, bet turi vaikų ir bijo dėl jų saugumo – modernios pusbario kėdės idealus sprendimas.

Jei namuose turite vaikų, kurie nori viską čiupinėti ir išbandyti, tuomet patariame nepirkti pusbario kėdžių su sudėtingais mechanizmais, besisukančių ar su reguliuojamu aukščiu. Tai gali būti labai nesaugu jūsų vaikams.

Ar pirktumėte kėdės, pusbario kėdę ar baro kėdę – auksinė taisyklė renkantis funkcionalų baldą yra stalo ir kėdės aukščių suderinimas. Tarp sėdimosios dalies ir stalviršio turėtų būti optimalus 30 cm tarpas. Tai leis patogiai pakišti kojas po stalu ir net laikyti jas vieną užkėlus ant kitos, alkūnes galėsite patogiai padėti ant stalo ir išlaikyti sėdint tiesią kūno laikyseną.

Dažniausia pasitaikanti klaida perkant pusbario kėdutes – išsirenkama netinkamo aukščio kėdė. Kėdės aukštis priklauso nuo dviejų parametrų – kėdės aukštis ir pusbario aukštis. Tarp sėdimosios dalies ir pusbario stalviršio turėtų būti 30 cm tarpas, kad būtų patogu ilgai sėdėti.

Standartinės pusbario kėdės paprastai būna 60-70 cm aukščio, o pusbaris – 90-95 cm. Šie dydžiai yra ergonomiški vidutinio ūgio žmonėms, tačiau jei kėdes dažniau naudos asmenys žemesni ar aukštesni nei 175 cm – 185 cm, tuomet verta rinktis nestandartinio dydžio kėdes išlaikant 30 cm tarpą tarp kėdės ir stalviršio.

Paaukštintos taburetės parinktos neteisingai ne tik, kad bus nefunkcionalios ir nepatogios, bet ir atrodys neproporcingai interjere. Nepamirškite, kad skandinaviško interjero ir Hygge esmė yra komfortas ir patogumas, todėl svarbu renkantis tinkamą kėdę įvertinti pirmiausiai jos patogumą, o tik tuomet dizainą.

Metalinės pusbario kėdės yra vienas iš geriausių pasirinkimų, nes yra patikimos ir patvarios. Praktiškai neįmanoma sulaužyti tokių kėdžių, o paminkštintos kamštinio ąžuolo medžiaga – suteikia kėdei dar daugiau patogumo. Plienas ir kamštinė medžiaga – natūralios medžiagos, kurias lengva prižiūrėti, valyti ir džiaugtis daugelį metų.

Skandinaviško stiliaus pusbario kėdės puikiai dera moderniame, Rustic, industrinio stiliaus interjere. Jos tinka dėl savo griežtų linijų ir unikalios formos. IDDO internetinėje parduotuvėje rasite dviejų modelių: X formos ir Z formos, bei trijų skirtingų dydžių visiems namų poreikiams. Šio rankų darbo unikalaus dizaino kėdės padės sukurti išskirtinį interjerą.

Kokybė, natūralios medžiagos ir išskirtinis dizainas.

Trys vertybės, kurias rasite mūsų rankų darbo pusbario kėdėse. Šokolado spalvos paminkštinta sėdimoji dalis ir juodos spalvos plieninė konstrukcija – patvarumo ir patogumo garantas, suteiksiantis jūsų interjerui aiškias linijas ir neapkraus erdvės nereikalingomis detalėmis.

IDDO lietuviškos stilingos pusbario kėdės – stabiliai stovinčios su patogia kojų atrama ir atlaikančios itin dideles apkrovas.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija