CUBUS valgomojo stalas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

CUBUS valgomojo stalas

2 450,002 755,00

Modernus pietų stalas.

Pasirinkite medžio apdailą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Tvirto ąžuolo masyvo stalviršis sujungtas su plieno kojomis. Stalviršio storis 4 cm.  Jis padengtas alyva ir vaškuotas, kad būtų atsparus ir yra lengvai prižiūrimas. Stalą rekomenduojame vieną kartą metuose atnaujinti (turime atnaujinimo rinkinį, kurį Jums atsiųsime, kai bus reikalingas atnaujinimas), kad jis vėl turėtų natūralų blizgesį. Galima pagaminti ir be minimalaus 5 mm tarpelio. Jis  čia tik dizaino dalis. Galima pasirinkti apdailas: natūralaus ąžuolo, balinta, dūminė, juoda, riešuto ruda, lengvai pilka. Stalo kojos pagamintos iš plieno lakšto juostos. Apatinė kojų dalis padengta veltinio sluoksniu.

Išmatavimai: ilgis 220 cm, gylis 100 cm, aukštis 75 cm.

TIK išankstinis užsakymas. Sandėlyje neturime. Gamybos terminas 6-8 savaitės. Stalas transportuojamas nesurinktas. Transportavimo ir surinkimo paslauga į stalo kainą nėra įskaičiuota.

PAGAMINTA LIETOVOJE.

 

Nestandartiniai sprendimai

Stalą CUBUS galime pagaminti pagal individualius matmenis. Galima pasirinkti medžio apdailos variantą ir metalo spalvą. Gamybos terminas 6-8 savaitės.

GALIMA ĮSIGYTI TIK CUBUS STALO PLIENO KOJAS. Kaina 145 eur/vnt. Gamybos terminas 3-5 savaitės.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 5-7 d. d., kai prekė yra pagaminta ir paruošta transportavimui mūsų sandėlyje, o pirkimo užsakyme nėra nurodytas kitoks prekės gamybos bei paruošimo transportavimui terminas. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.
Pristatymas per kurjerius/vežėjus + surinkimas. Kaina 70 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Jums gali patikti…

Jums taip pat gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija