EASE pietų stalas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

EASE pietų stalas

1 790,00

Modernus pietų stalas. Pagamintas iš ąžuolo masyvo.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Šviesių ir jaukių interjerų kūrėjams tikrai patiks šis stalo variantas. Nors stalviršis pagamintas iš gan storo ąžuolo masyvo, šviesių spalvų derinys išlengvina bendrą vaizdą ir produktas tikrai neapsunkins erdvės. Ąžuolo masyvo medines kojas laiko plieno konstrukcija, kuri suteikia šiam stalui išskirtinumo. Stalviršis alyvuotas ir dar papildomai vaškuotas, kad būtų atsparus ir ilgai tarnaujų. Balinto ąžuolo ir baltos plieno spalvos derinys išsiskiria ir mūsų kuriamų baldų asortimente.

IŠMATAVIMAI: 200 cm ilgis, 100 cm plotis, 75 cm aukštis. Stalviršis 4 cm storio. Stalo kraštai šiek tiek užapvalinti. Stalą gaminame tik pagal išankstinį užsakymą. Gamybos terminas 6 savaitės. Į stalo kainą neįskaičiuotas transportavimas ir surinkimas.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 5-7 d. d., kai prekė yra pagaminta ir paruošta transportavimui mūsų sandėlyje, o pirkimo užsakyme nėra nurodytas kitoks prekės gamybos bei paruošimo transportavimui terminas. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.
Pristatymas per kurjerius/vežėjus + surinkimas. Kaina 70 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija