SIMPLE stalas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

SIMPLE stalas

1 490,001 600,00

Ąžuolinis stalas.

Pasirinkite medžio apdailą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Įspūdingas pietų stalas. Natūralaus ąžuolo masyvo stalviršis yra 3 cm storio, o laiko jį 4 elegantiškos plieno kojos. Stalviršis padengtas alyva ir vaškuotas, kad būtų atsparus ir yra lengvai prižiūrimas. Stalą rekomenduojame vieną kartą metuose atnaujinti, kad jis vėl turėtų natūralų blizgesį. Galima pagaminti ir be minimalaus 5 mm tarpelio, kuris  čia tik dizaino dalis. Galima pasirinkti apdailas: natūralaus ąžuolo, balinta, dūminė, juoda, riešuto ruda, lengvai pilka.

IŠMATAVIMAI: ilgis 180 cm, plotis 90 cm, aukštis 75 cm.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Galime pagaminti pagal individualius matmenis. Gamybos terminas 6-8 savaitės. Taip pat galite įsigyti tik metalines kojas. Kaina 75 eur/vnt.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 5-7 d. d., kai prekė yra pagaminta ir paruošta transportavimui mūsų sandėlyje, o pirkimo užsakyme nėra nurodytas kitoks prekės gamybos bei paruošimo transportavimui terminas. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.
Pristatymas per kurjerius/vežėjus + surinkimas. Kaina 70 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Jums gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija