WOOD MIND pietų stalas - Iddo.lt

WOOD MIND pietų stalas

Kaina: 495.00625.00

Ąžuolo masyvo su ploninta briauna pietų stalas.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

WOOD mind stalų šeimą sudaro skirtingo dydžio stalai ir staliukai. Šį pietų stalą skiriame mažoms erdvėms, bet jaukiems namams. Labai patogu pusryčiauti dviese, o kartais šis stalas gali virsti ir darbo vieta namuose. Pagamintas iš ąžuolo masyvo. Plieno kojų vidinėje dalyje taip pat medis. Konstrukcija tvirta ir stabili. Stalas puikiai tiks mažoms studijoms, vieno kambario miesto butams, kur virtuvė ir kambarys sudaro vieną erdvę. Medis alyvuotas ir papildomai vaškuotas, kad kuo ilgiau tarnautų ir būtų galima atnaujinti. Apdailos variantas gali būti bet kuris iš mūsų siūlomo 9 spalvų asortimento. Taip pat galite rinktis ir kojų medinės dalies apdailą: juoda arba pagal stalviršį.

IŠMATAVIMAI: galimi 3 pietų stalų pasirinkimai: 90 cm ilgis, 90 cm plotis, 75 cm aukštis; 120 cm ilgis, 50 cm plotis, 75 cm aukštis, 90 cm ilgis, 45 cm plotis, 75 cm aukštis.  Sandėliuojame stalus be apdailos. Užsakymo metu, PASTABOS skiltyje nurodykite norimą apdailos variantą ir stalą paruošime per 14-21 d.d.

Galimi apdailų varinatai: natūralus ąžuolas, dūminis, riešuto, žemės rudas, lengvai pilkas, pilkas ąžuolas, juodas ąžuolas.

 

PAGAMINTA LIETUVOJE.

WOOD MIND pietų stalas
WOOD MIND pietų stalas
WOOD MIND pietų stalas
WOOD MIND pietų stalas
WOOD MIND pietų stalas
WOOD MIND pietų stalas
WOOD MIND pietų stalas

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 50 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums