MERGE staliukas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

MERGE staliukas

430,00

Lovos stalelis pagamintas be jokių tvirtinimo mechanizmų. Gaminį sudaro tik 4 detalės. Sunertos. Medžio masyvas sendintas.

Pasirinkite medžio faktūrą
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Staliukas sukurtas kartu su profesionale produkto dizainere Evelina Kudabaite. Tikimės, kad jus sužavės šis sendinto medžio ir plieno junginys. Lovos stalelis pagamintas be jokių tvirtinimo mechanizmų. Gaminį sudaro tik 4 detalės. Sunertos. Medžio masyvas sendintas, plienas dažytas milteliniu būdu su smėlio tekstūra.

Išmatavimai: aukštis 50 cm, ilgis 40 cm plotis 30 cm.

Produkto idėja: Evelina Kudabaitė.

Tai pirmasis MERGE objektų serijos baldas, apjungiantis architekturines vėlyvojo modernizmo geometrines formas bei archaišką suolinio baldo konstrukciją. MERGE stalelis, tai linijos ir dėmės kompozicinis žaismas. Iš vienos pusės žvelgiant, metalas atlieka plonos linijos vaidmeni, tuo tarpu, medis – dėmės. Iš kitos pusės, atvirkščiai – medis tampa linija, o metalas geometrine dėme.
Atvira konstrukcija bei formos grynumas, leidžia stalelį sutalpinti plokščioje pakuotėje ir su malonumu lengvai surinkti: nereikalauja įrankių ar tvirtinimo detalių. Evelina Kudabaitė yra daiktų dizainerė, savo kūryboje ieškanti pusiausvyros tarp neapdoroto ir tobulo, atsitiktinio ir numatyto. Jos darbas pagristas objektu, reiškiniu, momentu stebejimu, kuriuos ji interpretuoja ir transformuoja
į funkcionalius kūrinius.

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“ ar MB „Naveda“ –  priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Mažų išmatavimų baldus ir interjero detales galima atsiimti ir mūsų studijose. Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Jums gali patikti…

Jums taip pat gali patikti…

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija