TODAY stovelis | Iddo furniture

TODAY stovelis

115.00135.00

Stovelis gali būti naudojamas kaip konsolė, stalelis prie veidrodžio ar lauko durų, stovelis gėlei ir t.t.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Stovelis TODAY pagamintas tik iš plieno ir dažytas milteliniu būdu juoda spalva. Ypatingai kruopštus gamybos darbas. Idealios suvirinimo siūlės. Naudojamas itin plonas kvadratinis metalo profilis. Stalviršis lankstytas. Stovelis gali būti naudojamas kaip konsolė, stalelis prie veidrodžio ar lauko durų, stovelis gėlei ir t.t. Jei nepageidaujate natūralaus metalo „skambesio“, galime užklijuoti specialią medžiagą, kuri sugeria garsus. Seriją TODAY sudaro konsolė, staliukas ir kelių dydžių stoveliai.

IŠMATAVIMAI: L-35x35x90 H cm, M- 35x35x75 H cm, S-30x30x60 H cm.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Galime pagaminti pagal individualius matmenis. Gamybos terminas 3-5 savaitės. Stoveliai gali būti pagaminti ir su lentynėlėmis.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Stoveliai TODAY yra paruošti transportavimui IDDO centriniame sandėlyje. Baldai bus išsiųsti per 5 darbo dienas. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos. Kaina 20 eur.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose Užupio g. 15 Vilniuje

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 16 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje Drobės g. 25b Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums