VERDURE daiktkrepšis - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

VERDURE daiktkrepšis

100,00120,00

Pintas iš meldų daiktkrepšis.

Pasirinkite dydį
Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Rankų darbo daiktkrepšis pintas iš lietuviškų meldų. Su pynėja Vaida Vaitke mus vienija išgrynintos formos, meilė gamtai ir natūralioms medžiagoms, minimalizmas, rankų darbas. Skuodo rajone surinktus meldus, paprastą lietuviškos gamtos duodamą žaliavą ji paverčia puikiais namų akcentais. Apie save Vaida sako –  „Esu iš tų, kuriuos laukinė gamta pasiėmė pas save. Ji dosniai maitina mane idėjomis, moko išgrynintos formos, medžiagos pajautimo, minimalizmo. Meldai kuria mano gyvenimo būdą. Gyvenimas šalia gamtos ir su ja neišvengiamai formavo ir mano gyvenimo būdą. Juo tapo meldai. Jau aštunti metai vis iš naujo atradinėju šio augalo savybes ir galimybes“. Mes didžiuojamės šia partneryste. VERDURE daiktkrepšius galite rasti mūsų internetinės parduotuvės lentynoje ir studijose. Tai puikus interjero akcentas ir tvaraus gyvenimo pavyzdys. Puikiai tiks sudėti žurnalams, smulkioms detalėms, gėlei, antklodei, kojinėms miegamajame ir t.t.

Pagamintas tik iš meldų. Papuoštas odinėmis rankenėlėmis. 2 dydžiai: mažas – 26 cm aukštis ir 26 cm skersmuo; didelis – 30 cm aukštis, 30 cm skersmuo.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

 

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pristatysime per 5-7  darbo dienas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas į paštomatus. Kaina 3 eur. Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatysime į Jūsų nurodytą Omniva paštomatą.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija