NATIVE medinis dubuo - Iddo.lt

NATIVE medinis dubuo

Kaina: 85.00

Rankų darbo medinis dubuo.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

IDDO siekis – populiarinti amatus, vietines tradicijas ir lokalų kultūrinį identitetą, pateikiant visa tai moderniai ir šiuolaikiškai. Šiandien didžiuojamės galėdami partneriauti su autentiškais ir inovatyviais mūsų šalies dizaineriais ir vietiniais amatininkais – tekstilininkais, keramikais, pinėjais. Su jais nuolatos pristatome naujus aukštos kokybės produktus ar produktų šeimas. Kiekvienas baldas ar detalė už savęs slepia žmogų, nuo kurio prasidėjo to daikto atsiradimo istorija.

Medžio meistrą Darių Balčiūną iš Kriūkų kaimo Šakių rajone atradome netikėtai, bet mus sužavėjo jo meilė gamtai ir medžiui. Atrodo, kad mus sieja ta pati filosofija gyvenimo būdas. Jo pagamintus ekologiškus  kietmedžio dubenis rasite tik pas mus. Darius dubenis gamina iš kietmedžio, kad jie būtų ilgaamžiškesni ir atsparesni aplinkos poveikiui. Medieną naudoja ąžuolo, uosio, guobos. Kiekvienas dubuo vis kitoks, nes gamtoje vienodų ir tobulų dalykų nebūna. Kad mediniai indai būtų patvaresni, meistras juos dengia vaško ir linų sėmenų aliejaus mišiniu, kurį pats ir pagamina.

Išmatavimai: 30 cm skersmuo, 12 cm dubens aukštis. Galite pasirinkti apdailos būdą: sniego baltas, žemės rudas, nakties juodas.

PAGAMINTA LIETUVOJE.

 

NATIVE medinis dubuo
NATIVE medinis dubuo
NATIVE medinis dubuo
NATIVE medinis dubuo
NATIVE medinis dubuo
NATIVE medinis dubuo
NATIVE medinis dubuo

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pristatysime per 5 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas į paštomatus. Kaina 3 eur. Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatysime į Jūsų nurodytą LPexpress paštomatą.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums