Padėkliukai - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Padėkliukai

Modernūs betoniniai padėkliukai ant stalo internetu

Dekoratyviniai skandinaviško stiliaus apvalūs padėklai ant stalo – ne tik papuošia erdvę, bet ir leidžia patogiai juos naudoti. Puikiai tinkami naudoti su karštais ar šaltais produktais, laikyti ant jų kavos puodelį ar papuošalus.

Rankų darbo modernūs padėkliukai yra dengti kamštiniu padu, todėl nesubraižys jūsų virtuvės ar valgomojo stalo. Puikiai tinka žvakių, torto, užkandžių ar net papuošalų laikymui. Pastelinės spalvos dera prie praktiškai bet kokio interjero, bet itin gerai – urbanistinio stiliaus interjere.

Betoniniai padėklai su minkštu kamštiniu padu apsaugos jūsų jautrius paviršius – dėkite juos po puodeliu, karštu puodu, žvakėmis, naudokite kaip lentelę užkandžiams patiekti ar taip, kaip tik sugalvosite. Jų panaudojimo galimybės beribės. Betonas neįgeria skysčių, todėl jums nereikės pergyventi, kad juos sugadinsite.

Mūsų internetinėje parduotuvėje ir IDDO studijose rasite trijų skirtingų dydžių apvalius betoninius padėkliukus. Mažiausi S dydžio padėkliukai yra 15 cm skersmens, kurie puikiai tiks puodeliams, smulkiems indams, žvakėms ar užkandžiui. Vidutinio dydžio M (20 cm skersmens) ir dideli L (25 cm skersmens) dydžio padėklai puikiai tiks tortams, picoms, sūrių užkandžiams serviruoti.

Visi betoniniai padėklai yra pastelinių spalvų – žalsvos, melsvos, juodos, dramblio kaulo, rausvos, pilkos.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija