HERBARIUMAS veidrodis-šviestuvas - Iddo.lt
VASARA -15% VISIEMS BALDAMS, NUOLAIDOS KODAS - IDDOVASARA15

HERBARIUMAS veidrodis-šviestuvas

625,00

Veidrodis-šviestuvas kurtas menininkės Julijos Pociutės

Išankstinis užsakymas

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Šviestuvas-veidrodis Herbariumas, kviečia žmogų būti ne tik stebėtoju bet ir bendra kūrinio dalimi. Jame pavaizduoti gan skirtingi augalai kurių derinys tai lyg harmonizuojanti augalų mandala kurioje susijungia ąžuolo stiprybė, obels gausa ir vaisingumas, kiaulpienės saldumas ir kartumas, gebenės lankstumas, mirtos grožis, dobilo gyvastis ir medetkos ramybė. Šie augalai besisukdami viename rate ir sąveikaudami tarpusavyje, pasitelkiant grafikos, simbolikos, šviesos, žalumos ir estetikos sluoksnius sukuria vientisą ramybės ir pasimėgavimo jausmą.

Šis šviestuvas-veidrodis tiktų gamtą mylinčiam miestiečiui kuris sugrąžintų gamtos dvelksmą į namus. Urbanistinė ir geometrinė stilistika derinama su organinėmis, plastiškomis formomis, sujungia miesto ir gamtos pasaulius. Šilta šviesa ir ramios žemės spalvos praturtins kiekvieną modernų interjerą.  

Skersmuo: 60 centimetrų

PAGAMINTA LIETUVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 25 eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“ ar MB „Naveda“ –  priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Mažų išmatavimų baldus ir interjero detales galima atsiimti ir mūsų studijose. Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų sandėlyje A. Juozapavičiaus pr. 7 Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums


    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija