ALTITUDE žvakidė - Iddo.lt

ALTITUDE žvakidė

Kaina: 29.00

Rankų darbo medinė žvakidė.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

IDDO siekis – populiarinti amatus, vietines tradicijas ir lokalų kultūrinį identitetą, pateikiant visa tai moderniai ir šiuolaikiškai. Šiandien didžiuojamės galėdami partneriauti su autentiškais ir inovatyviais mūsų šalies dizaineriais ir vietiniais amatininkais – tekstilininkais, keramikais, pinėjais. Su jais nuolatos pristatome naujus aukštos kokybės produktus ar produktų šeimas. Kiekvienas baldas ar detalė už savęs slepia žmogų, nuo kurio prasidėjo to daikto atsiradimo istorija.

Medžio meistrą Darių Balčiūną iš Kriūkų kaimo Šakių rajone atradome netikėtai, bet mus sužavėjo jo meilė gamtai ir medžiui. Atrodo, kad mus sieja ta pati filosofija gyvenimo būdas. Medžio meistrystė ne tik darbas, tai gyvenimo būdas. Todėl ir šios žvakidės buvo pagamintos prieš gerus metus  išlaukė savo pasirodymo. Mūsų komandos idėja buvo įgyvendinta, bet ji brendo. Laukė savo progos. Sakome, kad ALTITUDE žvakidė išsiskiria, nes jos aukštis išsiskiria. Ji bus dėmesio centre.  Ne tik dėl ugnies ar medžio rievės išskirtinumo. Dėl medžio masyvumo, lietimo jausmo. Natūralaus medžio skleidžiamos auros. Ramybės ir gamtos darnumo.

Apdaila: sniego balta, dūminė, natūrali, tamsios nakties juoda.

Išmatavimai: 26 cm žvakidės aukštis, 8 cm skersmuo. Tinka standartinės arbatinės žvakutės.

ALTITUDE žvakidė
ALTITUDE žvakidė
ALTITUDE žvakidė

Nestandartiniai sprendimai

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką. Pristatysime per 5 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas į paštomatus. Kaina 3 eur. Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatysime į Jūsų nurodytą LPexpress paštomatą.

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje A. Juozapavičiaus pr. 7k Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums