Interjero dizainerės konsultacija - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Nemokama interjero dizainerės konsultacija

Stengiamės, kad baldas Jūsų namuose nugyventų kuo ilgesnį gyvenimą. Būtų mylimas ir puoštų svarbiausias erdves. Mūsų asortimente rasite nemažą spalvų ir detalių pasirinkimą. Suprantama, kad išsirinkti labiausiai tinkantį ir derantį baldą, gali būti didelis iššūkis. Džiaugiamės, kad mūsų komandoje dirba profesionali interjero dizainerė Rūta Lendraitytė Utalla. Ji pasiruošusi atsakyti į visas Jūsų užklausas ir individualiai pakonsultuoti, kuris baldo dizainas labiausiai tiktų namams, kaip išsirinkti tarp kelių patinkančių medžio spalvų, kaip suderinti norus ir galimybes.

Nebijanti iššūkių, skirtingų stilistikų ir nestandartinių sprendimų! Jos subtilumas ir jautrus pajautimas leidžia greitai perprasti erdvę, ją išjausti ir suvesti į estetinę harmoniją. Rūtos dizaino sprendimai ir pasiekimai garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje, tad gauti jos konsultaciją yra dovana Jums nuo IDDO komandos.

Rūta Lendraitytė Utalla
Interjero dizainerė, dailininkė

Kaip užpildyti užklausą?

Kuo daugiau suteiksite informacijos, tuo dizainerei bus paprasčiau Jus pakonsultuoti. Jei tik turite, papildomai prikabinkite šiuos failus

01 Patalpų planą

02 Esamo ar būsimo kambario nuotraukas ar vizualizacijas

03 Matmenis (Patalpos, sienos ar kiti svarbūs elementai)

04 Namuose naudojamo medžio, metalo ar kitų elementų spalvas

05 Kitą, Jūsų nuomone, naudingą informaciją    Įgyvendinti projektai

    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Nemokama dizainerio konsultacija