MIEGAMOJO ERDVĖ dalinamės laikinos ekspozicijos akimirkomis - Iddo.lt
-10% nuolaida pirmajam baldų apsipirkimui, nuolaidos kodas - IDDO10

MIEGAMOJO ERDVĖ dalinamės laikinos ekspozicijos akimirkomis

3 dienų laikina ekspozicija baigėsi. Dėkojame visiems apsilankiusiems. Buvo malonu kalbėtis, patarti, išgirsti pagyras ir sulaukti pastabų. Gyvas susitikimas ir kontaktas yra pats maloniausias. Dalinamės akimirkomis ir sakome, kad tikrai kartosime, nes mums labai patiko.

Laikinoje ekspozicijoje eksponavome 6 skirtingų apdailų REST miegamojo lovą. Bandėme pristatyti tokio pačio modelio lovą skirtingais stiliais. Pasitelkę detales, kurėme vis kitokį miegamojo ervės įvaizdį.
1. Minimalizmas:
Minimalistinius namus lengviausiai apibūdina tai, ko juose nėra. Tokiuose namuose nėra pernelyg daug ornamentų ar įmantrių dekoracijų bei eklektikos, teikiama pirmenybė švarioms, paprastoms linijoms ir neutraliai spalvų paletei, elegantiška ir paprasta architektūra. Patalpų apstatymas dažniausiai yra atviras ir erdvus, kiekvienas daiktas ar baldas turi savo harmoningą vietą, atlieka apgalvotą funkciją bei kuria estetinį tikslą. Naudojamas menas yra abstraktus arba modernus. Šiuolaikinėje interpretacijoje medžiagiškume naudojama daug akmens, betono ir medienos. Jei nemėgstate namų, kurie būtų neapkrauti ir šiek tiek “nuogi“, nepamirškite, kad minimalistinį stilių labai įdomu ir lengva derinti su kitais stiliais.
2. Industrinis:
Ypač populiarus stilius pastaraisiais metais. Dažnu atveju dabar jau nebėra įtakojamas namų vietos ar pastato architektūros, bet jo ištakos slypi pramonėje, loftuose, miesto centre esančiuose sandėliuose.
Būdinga neapdorota, nepabaigta apdaila, pvz., atviros plytos, neapdirbta mediena, metalas, dažnai pastebėsite matomas lubų sijas, betonines lubas, metalinius arba atvirus šviestuvus ir plieninius langų rėmus. Baldai dažniausiai yra funkcionalūs ir nedekoratyvūs, dažnu atveju grindys paliekamos betoninės arba grubios medienos. Industrinis stilius teikia pirmenybę neutraliems arba vienspalviams spalvų deriniams, o visa stilistika puikiai dera su nespalvota fotografija ar abstrakčiu menu.
3. Boheminis:
Pirmoji ir geriausiai žinoma bohemiškų namų asociacija: laisvas, atsipalaidavimu persmelktas interjeras, atsisakantis laikytis interjero dizaino taisyklių.
Tokie namai turi daugybę tekstūrų, medžiagiškumų ir skirtingų apdailų, tikslas sukurtų unikalų savininko asmenybę atspindintį interjerą. Dažnai randama senovinių baldų, pagalvių, šviestuvų ir kilimėlių, derinamų su spalvingomis smulkmenomis ir dekoratyviais daiktais iš visų pasaulio kampelių. Šis stilius žinomas dėl stilių, kultūrų ir epochų maišymo, bohemiškuose namuose paprastai tvyro stiprus eklektikos jausmas – sena derinama su nauja, prabangūs kūriniai su sendaikčių turgaus radiniais. Nėra griežtos spalvų schemos. Dekoracijos gali būti bet kokios – nuo įrėmintų plakatų, antikvarinio meno, modernaus meno iki atsitiktinai rastų daiktų. Taip pat dažnai rasite baldų ar tekstilės gaminių, pagamintų iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui: aksomo, lino, odos, vilnos. Pabaigai dar būtinai pridėkime šviežių skintų gėlių ir žalumynų.
4. Country cottage (užmiesčio namelis):
„Country cottage“ yra įkvėptas nuostabių Anglijos kaimo vietovių bei Prancūzijos provincijų, esančių už pagrindinių miestų ribų. Interjeras pasižymi žemiškais tonais, daug natūralaus ar balinto medžio, mūro ir plytų akcentų. Mėgstamos naudoti sendintos medinės durys, atviros lubų sijos. Akcentais tampa šviežiai skintos gėlės ir jaukios tekstūros. Tikėtina pamatyti senovinių baldų, gėlėtų ir raštuotų audinių, porcelianinių lėkštčių ar siuvinėtų pagalvėlių. Daugelyje naujai įrengtų namų šis stilius pateikiamas su moderniu prieskoniu, bet bendra atmosfera yra išlaikoma.
5. Mid-century:
“Mid-century” vienas iš įtakingiausių XX amžiaus dizaino judėjimų, šio stiliaus vertinimas ryškiai jaučiamas ir šiandien ir vis dar yra laikomas kaip gero skonio atskaitos taškas. Šis dizaino judėjimas siejama su kūrybiškumo pliūpsniu, kilusiu po Antrojo pasaulinio karo 40-ųjų pabaigoje, 50-aisiais ir 60-aisiais, kuris apėmė architektūrą, pramoninį dizainą, meną, interjerą ir grafinį dizainą. “Mid-century” nėra įsišaknijęs vienoje konkrečioje šalyje ar siejamas su konkrečiais dizaineriais, jis grindžiamas paprastomis, funkcionaliomis, organiškomis, gamtos įkvėptomis formomis ir egalitariniu dizainu.
Ikoniškos Pierre’o Jeanneret’o Chandigarh kėdės (kurių neįmanoma nematyti, ypač „Instagram“ platformoje), Charleso ir Ray’aus Eames’o poilsio kėdės, švarios, geometrinės linijos vis dar yra nepaprastai svarbios ir šiandien. Iš architektūrinės pusės pastebimos geometrinės linijos bei dideli langai (sukurti taip, kad įleistų gamtą) ir šiandien yra prabangos rodiklis. “Mid-century stilistikoje kurti dizaino objektai lengvai įsilieja į daugelį interjerų ir tampa viso interjero esminiais akcentais. Ši stilistika siejama su šiltomis, žemiškomis 7-ojo dešimtmečio spalvomis – dažnai pastebėsite, kad baldai yra pagaminti iš tamsiai rudo ar dūminio atspalvio medienos.
6. Rustic:
Pagal dizaino žodyną, “rustic“ yra susijęs su natūraliu ir švelniu stiliumi, kuris teikia pirmenybę paprastumui ir autentiškumui, o ne ekscentriškam dizainui. Žodžio tiesioginė reikšmė “kaimiškas”,bet interjero stilius apima įvairius, daug platesnius aspektus. „Rustic” interjerai dažniausiai puošiami senoviniais ar vintažiniais radiniais, laukinėmis gėlėmis ar žalumynais. Būdingi medžiagiškumai: medis, akmuo, molis bei natūralūs audiniai, pavyzdžiui, medvilnė, drobė, linas. Nors neatsisakoma puošybos, stilius yra paprastas, nerūpestingas ir žemiškas. Mėgstamos išplaukusios netaisyklingos formos. Namuose vyrauja natūralūs arba žemiški tonai, o erdvėje paprastai jaučiama tvyranti šiluma. Atmosfera yra nesenstanti, be tendencijų ir žaviai autentiška – nenuostabu, kad daugelis šio stiliaus objektų laikosi japonų Wabi-sabi tradicijos, kuri remiasi filosofija – grožis randamas gyvenimo netobulume.

Pirmajam stiliui apibūdinti pasirinkome natūralaus ąžuolo apdailos lovą ir TREE THERAPY lovos spinteles. Labiausiai mėgiamas mūsų klientų.

Dūminės apdailos miegamojo lova REST, industrinio stiliaus lovos spintelės SILENT ir keletas akcentų inspiruoja į miesto industrinį stilių.

Šį stilių pristatome su riešuto apdailos REST miegamojo lova ir skirtingomis lovos spintelėmis. Juk nebūtinai turi būti identiški pasirinkimai. Lovoje miega skirtingos bohemiškos asmenybės.

Nuogą juodo ąžuolo REST miegamojo lovą rodome tam, kad būtų galima įvertinti, kaip atrodo išskirtinis lovos medžio meistrų darbas. Šį kartą ji  kartu su lovos grotelėmis. Akcentas – pasirinkite šiai lova ne aukštą čiužinį, kad labiausiai lova ir matytųsi.

Itin didelė 200×200 cm balinto ąžuolo lova, prabangus užklotas ir išskirtiniai akcentai – FLEX konsolė, ryškių spalvų kilimas ir originalus paveikslas.

Balta lininė patalynė pasirinkta neatsitiktinai. Ji ypatingai pabrėžia naują žemės rudo ąžuolo apdailą. Šaim stiliui sukurti naudojame ne tik skirtingų modelių, bet ir spalvų lovos spinteles.

 

 

Laikino renginio metu pristatėme ir dar vieną NAUJIENĄ –  pakabinamas lovos spinteles. 2 nauji modeliai: su stalčiumi spintelė GRACE ir labiausia Jums patikusi – žavingoji ELEGANT, kurią galima pakabinti ir vertikaliai, ir horizontaliai.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija