NAMŲ DEKORATORIAUS PASLAUGA | Iddo furniture

NAMŲ DEKORATORIAUS PASLAUGA

Stengiamės, kad baldas Jūsų namuose nugyventų kuo ilgesnį gyvenimą, būtų mylimas ir puoštų svarbiausias erdves.  Mūsų asortimente rasite nemažą spalvų ir detalių pasirinkimą ir suprantama, jog išsirinkti labiausiai tinkantį  ir derantį baldą gali būti didelis iššūkis. Mes esame labiau kūrėjai ir gamintojai ir ne visada interjero dekoravimo klausimais galime atsakyti kompetetingai, todėl prie mūsų komandos prisijungia profesionalių interjero dizainerių duetas –  Santa Simonavičiūtė ir Monika Kinderytė (SantaMonika interjerai), kurios atsakys į Jūsų užklausas ir individualiai konsultuos, kuris baldo dizainas, labiausiai tiktų namams, kaip išsirinkti tarp kelių patinkančių medžio spalvų ir t.t.

Architektės-interjero dizainerės Santa Simonavičiūtė ir Monika Kinderytė nebijo įšūkių, spalvų ir netipinių sprendimų! Interjero projektavimas NĖRA toks paprastas, kaip jų SantaMonika pavadinimas, todėl jos visada pasiruošusios Jums padėti ir išpuoselėti namus iki pat detalių!

Kaip užpildyti užklausą?

Trumpai aprašykite savo poreikį ir išsirinktus variantus (nuorodas) siųskite el.paštu decor@iddo.lt

Kuo daugiau suteiksite informacijos, tuo dizainerėms bus paprasčiau Jus pakonsultuoti. Jei tik turite, papildomai prikabinkite šiuos failus:

  1. Patalpų planą.
  2. Esamo/būsimo kamabrio nuotraukas ar vizualizacijas.
  3. Matmenis (patalpos, sienos ar kitų svarbių elementų).
  4. Namuose naudojamo medžio, metalų ar kitų elementų spalvas.
  5. Kitą, Jūsų nuomone, naudingą informaciją.

Į užklausą atsakysime per 1 d.d.

*Konsultacija yra nemokama ir galioja tik perkant IDDO slow living produkciją.