Prekių apmokėjimas ir lizingas - Iddo.lt
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visą gruodžio mėnesį ieškokite savo pašto dėžutėje DOVANŲ!

Prekių apmokėjimas

 

Avansiniu apmokėjimu

Jeigu pasirinkto baldo šiuo metu sandėlyje neturime, galite pateikti užsakymą ir atsiskaityti avansiniu apmokėjimu, t.y. 50% krepšelio sumos. Pateikus užsakymą el. paštu info@iddo.lt ir suderinus užsakymo gamybos terminą, atsiųsime išankstinę sąskaitą- faktūrą į Jūsų el. paštą bankiniam pavedimui. 

Gavę išankstinį apmokėjimą, mes patvirtinsime Jūsų užsakymą ir rezervuosime dar gamyboje esančius baldus. Prieš pristatymą atsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą likučio mokėjimui ir suderinsime pristatymo detales. 

DĖMESIO – atlikę mokėjimą, visada atsiųskite bankinio pavedimo išrašą el. paštu info@iddo.lt – ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti greičiau.

 

Personalizuoto gaminio apmokėjimas

Bet kuris mūsų sukurtas ir gaminamas baldas gali keisti išmatavimus. Personalizuojame ir gaminame pagal individualius klientų išmatavimus. Produkto kainą apskaičiuojame įvertinę pakeitimus (medinės dalies, plieno konstrukcijos spalvos keitimą ir t.t.). Kainą įvertiname ir skaičiuojame individualiai per 24 val. po pateiktos užklausos el. paštu info@iddo.lt. Suderinus, būtinas avansinis mokėjimas 50% krepšelio sumos pagal pateiktą išankstinę sąskaitą faktūrą, tuomet ruošiamas brėžinys ir po patvirtinimo perduodame į gamybą. 

Perkant www.iddo.lt elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti šiais būdais:

Elektronine bankininkyste

Už pirkinius galite sumokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Pasirinkę jums patogiausią atsiskaitymo būdą,  būsite nukreipti į atitinkamą elektroninę sistemą, kurioje galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per 3 darbo dienas nuo pateikto užsakymo. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti savo užsakymo numerį (pvz.: #11223) Užsakymas patvirtinimas ir paruošimo terminas skaičiuojamas tik gavus apmokėjimą. 

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu (tik studijojeViniuje ir ofise-sandėlyje Kaune). Turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Atsiėmimo metu išrašysime Jums pinigų priėmimo kvitą, o PVM sąskaitą-faktūrą atsiųsime nurodytu el. paštu.

Lizingas

Prekes iki 10 000 eur, galite įsigyti išsimokėtinai. Šiuo metu bendradarbiaujame su ESTO lizingu. Daugiau informacijos apie mūsų partnerius čia – https://esto.eu/lt?lang=lt  Norėdami pirkti išsimokėtinai, užsakymo patvirtinime pasirinkite atsiskaitymą su ESTO lizingu. Susipažinę su asmeninėmis paslaugos sąlygomis, skaitmeniniu būdu pasirašykite pirkimo išsimokėtinai sutartį. 

Daugiau apie ESTO lizingo sąlygas galite rasti  – Pirkimas išsimokėtinai su ESTO lizingu – Iddo.lt

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Turite klausimų? Susisiekite!