CAPITAL stalas | Iddo furniture

CAPITAL stalas

850.00

Ąžuolinis valgomojo stalas.

Reikia kitos spalvos ar dydžio?

Išsami informacija

Šis stalas talpina didelę šeimą pietums ir vakarienei. 6 asmenys  mielai leidžia laiką. 4 atskiros kojų detalės, kaip 4 sostinės yra svarbios ir sujungtos į vieną stalo kojų konstrukciją tvirtai ir stabiliai laiko ąžuolinį 4 cm storio stalviršį. Stalo kojų dizainas išskirtinis – iš visų pusių žiūrint į stalą – vaizdas kitoks. Stalviršis padengtas alyva ir yra lengvai prižiūrinmas ir atnaujinamas. Galima pasirinkti variantą: natūralaus ąžuolo, balintas, dūminis, juodas, pilkas, riešuto rudas, dūminis.

IŠMATAVIMAI: ilgis 180 cm, plotis 90 cm, aukštis 75 cm.

TIK išankstinis užsakymas. Sandėlyje neturime. Gamybos terminas 6-8 savaitės. Stalas transportuojamas nesurinktas. Transportavimo ir surinkimo paslauga į stalo kainą nėra įskaičiuota.

PAGAMINTA LIETOVOJE.

Nestandartiniai sprendimai

Stalą CAPITAL galime pagaminti pagal individualius matmenis. Galima pasirinkti medžio apdailos variantą ir metalo spalvą. Gamybos terminas 6-8 savaitės.

GALIMA ĮSIGYTI TIK STALO PLIENO KOJAS. Kaina 95 eur/vnt. Gamybos terminas 3-5 savaitės.

Pristatymo informacija

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai – siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir susiderinti jos gavimo laiką.

Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 5-7 d. d., kai prekė yra pagaminta ir paruošta transportavimui mūsų sandėlyje, o pirkimo užsakyme nėra nurodytas kitoks prekės gamybos bei paruošimo transportavimui terminas. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius/vežėjus. Kaina 20eur.

Pasirinkus šį būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija DPD Lietuva ar mūsų partneris – vežėjas UAB „Artavita“, priklausomai nuo prekės dydžio ir kategorijos.

Prekės atsiėmimas NEMOKAMAI :

Prekės atsiėmimas nemokamai IDDO namuose A. Smetonos g. 4 Vilniuje.

Prekes nemokamai galite atsiimti:

– antradieniais – penktadieniais 11 iki 18 val.

– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Prekės atsiėmimas nemokamai mūsų studijoje Drobės g. 25b Kaune

Prekes galite atsiimti:

– darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. arba susitarus telefonu +37065047474 Jums patogiu laiku.

Parašykite mums