ŠVIESTUVAS-VEIDRODIS ,,HERBARIUMAS" - Iddo.lt

ŠVIESTUVAS-VEIDRODIS ,,HERBARIUMAS“

Šviestuvas-veidrodis Herbariumas, kviečia žmogų būti ne tik stebėtoju bet ir bendra kūrinio dalimi. Jame pavaizduoti gan skirtingi augalai, kurių derinys tai lyg harmonizuojanti augalų mandala, kurioje susijungia ąžuolo stiprybė, obels gausa ir vaisingumas, kiaulpienės saldumas ir kartumas, gebenės lankstumas, mirtos grožis, dobilo gyvastis ir medetkos ramybė. Šie augalai, besisukdami viename rate ir sąveikaudami tarpusavyje, pasitelkiant grafikos, simbolikos, šviesos, žalumos ir estetikos sluoksnius, sukuria vientisą ramybės ir pasimėgavimo jausmą.

 

HERBARIUMAS veidrodis-šviestuvas
HERBARIUMAS veidrodis-šviestuvas

Šis šviestuvas-veidrodis tiktų gamtą mylinčiam miestiečiui, kuris sugrąžintų gamtos dvelksmą į namus. Urbanistinė ir geometrinė stilistika derinama su organinėmis, plastiškomis formomis. Sujungia, du, miesto ir gamtos pasaulius. Šilta šviesa ir ramios žemės spalvos praturtins kiekvieną modernų interjerą.  

Julija Pociutė šviestuvo-herbariumas kūrėja: -„Šio šviestuvo idėja kilo stebint augalus. Dažnai sėdėdama su arbatos puodeliu stebiu augalus savo namuose, mėgaujuosi ir žaviuosi jų lapų formomis, siluetu, skirtingo žalumo atspalviais. Atidžiai stebint augalus, pradedi matyti juos kaip atskirus žmones su savo charakteriu ir skirtinga natūra. Tada pradėjau fotografuoti augalus, juos kolekcionuoti bei katalogizuoti į atvaizdų herbariumus. Kai augalą stebiu neutraliame fone galima aiškiau įsižiūrėti į detales, taip patiriant kiekvieną augalą kaip atskirą ir unikalią gyvybės formą.“

HERBARIUMAS veidrodis-šviestuvas

„Jau nuo ankstyvojo kūrybos laikotarpio derindavau daugiasluoksniškumą bei permatomas ir reflektuojančias medžiagas. Veidrodžio ir šviestuvo derinys atsirado viename iš parodos kūrinių kur norėjau sujungti žiūrovo ir piešinio susitikimo momentą ir išryškinti kiekvieną stebėtoją kaip vientisą kūrinio dalį.“

HERBARIUMAS veidrodis-šviestuvas

Kartu su menininke Julija sukurtą ir pagamintą šviestuvą-veidrodį jau galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje ir gyvai pamatyti Vilniaus studijoje adresu A. Smetonos g. 4.

Įsigyti galite paspaudus čia: https://iddo.lt/interjero-detales/veidrodziai/herbariumas-veidrodis-sviestuvas/