Apvalus valgomojo stalas - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Apvalus valgomojo stalas

Skandinaviško dizaino apvalus valgomojo stalas

Ąžuolo masyvo apvalus valgomojo stalas spinduliuoja jėgą, stiprybę ir didingumą, kuris suteiks jūsų namų erdvėms elegancijos ir rafinuotumo. Mūsų jaunieji kūrėjai laikydamiesi senųjų lietuviškų amatų tradicijų ir skandinaviško dizaino principų sukūrė unikalias simplistinius stalų modelius. Sukurkite komfortišką virtuvės ar svetainės erdvę su IDDO apvaliu stalu.

Slow living filosofija ir skandinaviškas dizainas vienas su kitu glaudžiai susiję. Tai du ingredientai lėtam ir komfortiškam gyvenimo būdui namuose ir kitose gyvenimo srityse. Sukurkite namuose jums ir jūsų šeimai komfortišką atmosferą, kuri leidžia atsipalaiduoti, neskubėti ir pailsėti po dienos įvykių. Uždegtos žvakės, maloni muzika, šilto gėrimo puodelis ir artimųjų kompanija – suartins jus ir jūsų šeimos narius.

Stalas prie kurio susirenka šeimos nariai pavalgyti ir pavakaroti yra antra svarbiausia ir daugiausiai naudojama vieta namuose po miegamojo lovos. Svarbu šį baldą išsirinkti kokybišką ir patogų visiems, kad būtų malonu vakarus leisti šioje erdvėje. Tam būtina įgyvendinti kelis paprastus principus, kad būtų sukurta komfortiška ir maloni virtuvės / valgomojo erdvė.

Namų jaukumas

Šilti ir jaukūs namai yra svarbu kuriant namus lėtam gyvenimui. Optimali patalpų temperatūra, oro drėgmės santykis yra svarbūs ne tik komfortiškam gyvenimui, bet ir sveikatai. Šilumos namų aplinkai suteikia šiltas apšvietimas, žvakių šviesa ar židinys. Namų jaukumui suteiks švelnumo tekstiliniai audiniai, kailiai ir pagalvėlės.

Tylūs namai ir gera akustika leis namuose jaukiai vakaroti ir girdėti ką kiti žmonės nori jums papasakoti. Apribokite triukšmą namuose iki minimumo ir atsipalaiduokite.

Praeities svarba

Jūsų ir jūsų giminės istorija yra svarbi namų ir interjero dalis. Nekurkite namų aklai iš žurnalų viršelių, o įneškite į virtuvę / valgomąjį savo giminės charakterį ir palikimą: senas vazas, taures, servetėles, molinius indus. Tai suteiks jūsų namams autentiškumo ir charakterio.

Mažiau yra daugiau

„Mažiau yra daugiau“ principas reiškia, kad išorinis pasaulis veikia mūsų vidinį pasaulį. Netvarkinga, apkrauta erdvė neleidžia aiškiai mąstyti, todėl skandinaviškas dizainas orientuojamas į funkcionalumą ir paprastumą.

Tai aktualu net renkantis stalą virtuvei. Skandinaviško stiliaus apvalus valgomojo stalas – idealus „mažiau yra daugiau“ pavyzdys. Jis pasižymi funkcionalumu, patogumu, eleganciją, bei puikiai užpildo net mažas erdves.

Kokybė ir natūralumas

Kokybiškas ir iš natūralių medžiagų pagamintas stalas tarnaus ne vieną dešimtmetį, paviršius bus malonus ir šiltas prisilietimui. Natūraliai išraižyta mediena suteiks namų interjerui charakterio ir unikalumo.

Bendravimas

Lėtas ir pilnavertis gyvenimas prasideda nuo harmoningų santykių palaikymo su savimi, šeimos nariais ir artimaisiais. Stalas – tai patogi vieta, kur artimieji gali bendrauti, žaisti žaidimus, mėgautis maistu ir gėrimais.

Rinkdamiesi stalą, pasirinkite tokį, kuris padės įgyvendinti prieš tai paminėtus principus.

Apvalus valgomojo stalas puikiai tinka tiek mažoje, tiek didelėje erdvėje. Paprastai tokius valgomuosius stalus stato virtuvėje arba svetainėje, o valgomajame pasirenkami stačiakampiai stalai.

Apvalų stalą galima patalpinti bet kokioje namų erdvėje ar viešoje erdvėje, tačiau svarbu laikytis kelių esminių taisyklių, kad juo būtų patogu naudotis visiems sėdintiems.

Tarpai tarp kėdžių. Vienam asmeniui turėtų būti skiriama ne mažiau 50-60 cm plotis prie stalo. Tai užtikrins, kad sėdintysis galės patogiai naudotis rankomis, sėdėti jam patogiai susidėjus kojas.

Tarpai nuo stalo iki daiktų / sienų. Aplink stalą būtina palikti apie 50-60 cm erdvę. Tai leis asmeniui be kliūčių apeiti stalą, atitraukti kėdę nekliudant daiktų ar sienos. Kaip pavyzdys, jei apvalus valgomojo stalas yra 110 cm skersmens, tuomet turėtų kambaryje stalui būti skirta erdvė 210-230 cm, jei 90 cm skersmens stalas – tuomet 190-210 cm.

Neužstoti durų. Taip pat stalas neturėtų užstoti durų, bei būti per arti durų į kambarį. Jei statysite stalą prie baldų su durimis, būtinai patikrinkite ar patogu naudotis baldais.

Virtuvė / svetainė. Mažuose butuose, kuriuose svetainė yra sujungta su virtuve dažniausiai pasirenkamas apvalus virtuvės stalas. Šis stalas neturi kampų, todėl saugu sukinėtis mažoje patalpoje nebijant susižaloti. Tai ypač aktualu, jei namuose gyvena vaikų.

Valgomasis. Jei namuose yra specialiai skirtas kambarys svečiams priimti – paprastai nepamatysite apvalaus stalo, nes reikės stalo, kuris patogiai talpintų 6-8 asmenis, ar net daugiau.

Svarbiausi veiksniai įtakojantys stalo formos pasirinkimą – forma, erdvė, stilius ir bendravimas. Šie veiksniai padės pasirinkti tinkamą – stačiakampį ar apvalų – stalą jūsų poreikiams. Jūsų stalo forma priklausys nuo to, kokio dydžio jūsų namai, socialiniai poreikiai ir norimos sukurti namų atmosferos.

Forma

Apvalus valgomojo stalas neatrodys gražiai stačiakampio formos kambaryje, o stačiakampis – kvadrato formos kambaryje. Surasti tinkamą stalą kambariui nėra sudėtingą – svarbiausia suderinti stalo proporcijas su kambariu. Apvalus pietų stalas geriausiai tinka kvadrato formos kambaryje.

Erdvė

Apvalus valgomojo stalas kambarį, kurio kraštinės yra daugmaž lygių ilgių, padarys jį erdvesnį, nes nebus stalo kampų. Mūsų akis maloniai traukia apvalūs objektai ir suteikia jausmą, kad namai tvarkingi ir lengvi. Jie atrodo kompaktiškesni, tačiau svarbu aplink stalą palikti iki 1 metro erdvės, kad būtų patogu naudotis stalu.

Stačiakampis stalas turi pranašumą lyginant su apvaliu stalu, kad jį galima pristumti prie sienos ir sutaupyti kambaryje vietos. Toks stalas yra universalesnis, nes galima atstumti nuo sienos ir pridėti papildomų kėdžių.

Stilius

Plonas apvalus stalviršis ir elegantiškos stalo kojos suteikia stalui rafinuotumo. Skandinaviško stiliaus stačiakampiai stalai suteikia erdvei daugiau oficialumo ir sutalpina daugiau asmenų.

Stalo spalva yra taip pat svarbu – ji lems, ar jūsų namai atrodys harmoningai. Skandinaviškuose stiliaus namuose puikiai derės stalai, kurie yra pastelinių spalvų arba natūralios medienos spalvos.

Bendravimas

Stalo formos pasirinkimas gali turėti įtakos bendravimui. Apvalus valgomojo stalas leidžia artimiesiems ir draugams glaudžiau bendrauti, nes kiekvienas sėdintysis žiūri į stalo centrą ir vienu metu mato visus sėdinčiuosius, gali girdėti pokalbius ir aktyviai juose dalyvauti.

Didelis stačiakampis stalas leidžia prie vieno stalo susodinti didesnį kiekį žmonių nei apvalus, todėl galima organizuoti didesnius artimųjų ir draugų pasisėdėjimus.

Virtuvėje prie stalo šeimos nariai renkasi bendram maistui, todėl renkantis stalą svarbu įsivertinti visus už ir prieš, prieš pasirenkant apvalų stalą. Ne tik stalo kaina, dizainas ar dydis yra svarbu, bet ir pati stalo forma.

Privalumai

Mažai virtuvei. Apvalus valgomojo stalas puikiai tinka mažoms virtuvėms. Stalas, kurio skersmuo 90-110 cm, puikiai tinka kuklaus dydžio virtuvėje, kurioje norima sutalpinti visus šeimos narius.

Elegantiškas. Stalas apvaliu stalviršiu atrodo itin elegantiškas. Savo nuožulniomis formomis ir apvaliais šonais sukuria harmoningą atmosferą.

Artimas bendravimas. Kampų nebuvimas neatskiria aštriais kampais prie stalo sėdinčiųjų, o tai leidžia sukurti atsipalaidavusią psichologinę atmosferą. Tai leidžia vienodu atstumu sėdėti visiems prie stalo susirinkusiems asmenims.

Saugumas. Išsikišusių kampų nebuvimas apsaugos tiek suaugusius, tiek vaikus nuo nepageidautinų traumų.

Patogumas. Prie apvalaus stalo visi pasiekia ant stalo sudėtą maistą tiesiog ištiesę ranką. Nereikia sėdintiems vienas kito prašyti paduoti druską, duoną ar kitą maistą.

Trūkumai

Nepristumiamas prie sienos. Apvalus valgomojo stalas negali būti pristumtas prie sienos, todėl jei erdvė itin maža, geriau teikti pirmenybę sulankstomiems stalams.

Stabilumas. Renkantis apvalų stalą rekomenduojama nesirinkti stalo ant vienos kojos. Apvalus valgomojo stalas stabiliau stovės ant trijų ar keturių kojų.

Netalpina daug žmonių. Standartiniai apvalūs valgomojo stalai talpina 4-6 asmenis. Didesni stalai, kurių skersmuo didesni nei 1,5 metro yra sunkūs, dideli, nepatogūs eksploatuoti. Viduryje sudėtą maistą ir gėrimus sunku pasiekti nepakilus nuo kėdės.

Svarbiausi klausimai renkantis stalą: kokia jo paskirtis? Kam jis bus naudojamas? Kokias veiklas planuojama prie stalo veikti? Kaip dažnai? Kiek asmenų planuojama prie jo susodinti?

Tik atsakius į šiuos svarbius klausimus galima pradėti svarstyti apie stalo formą, dydį, medžiagą ir stilių. Stalo funkcionalumas ir komfortas skandinaviškame interjere yra itin svarbus. Apmąstykite ką virtuvės ar svetainės erdvėje planuojama veikti – valgyti pusryčius, pietus ir vakarienę, ruošti namų darbus, dirbti, žaisti žaidimus ar jaukiai bendrauti su šeimos nariai. Kasdieniai įpročiai yra labai svarbūs kambario dizainui ir stalo pasirinkimui.

Patvarūs valgomojo stalai turi atlaikyti daug iššūkių: braižymą, drėgmę, maistą, saulę ir daug kitų. Ąžuolo masyvo apvalus valgomojo stalas su plieninėmis kojomis atlaikys nuolatinį paviršiaus valymą, drėgmę, saulės spindulius, karštį ir vandenį.

Natūrali mediena pasižymi unikaliu raštu, kuris suteikia stalui autentiškumo ir originalumo. Be to, ji natūraliai blizga. Natūralaus medžio paviršių privalumas, kad net pažeidus ar subraižius jį, galima lengvai restauruoti paviršių į pradinę būseną.

Apvalus valgomojo stalas pagamintas iš ąžuolo masyvo, kuris gali būti alyvuotas pasirinkta spalva. Galima pasirinkti balintą, natūralią, dūminę, juodą, riešuto rudumo ar lengvai pilką spalvą. Plieninės kojos dažytos milteliniu būdu ir yra vienos spalvos – juodos.

Apvalūs stalai yra standartinio dydžio tarp 90 cm iki 110 cm, kurie talpina 4 asmenis. Patogiam sėdėjimui ant reguliaraus dydžio 45 cm kėdžių svarbu pasirinkti 75 cm aukščio stalą. Tarpas tarp kėdės ir stalo turėtų būti apie 30 cm.

Kurdami mūsų jaunieji kūrėjai ir dizaineriai naudoja tik natūralias medžiagas. Sujungę senuosius lietuviškus amatus ir modernų skandinavišką dizainą išgauname unikalias funkcionalias ir simplistines konstrukcijas.

Natūralaus ąžuolo masyvo ir plieno apvalūs valgomojo stalai pasižymi kokybe ir natūralumu. Dėl savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo tarnaus ne vieną dešimtmetį. Stalai gaminami iš tvarių ir ekologiškų lietuviškų medžiagų, kurios saugios aplinkai ir žmonėms.

Modernus apvalus valgomojo stalas – minimalistinis skandinaviško dizaino stalas, kuris papuoš kiekvienus namus. Mūsų apvalius stalus galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje. Užsisakykite išsirinktą stalą, o mes pagaminsime ir kiek galima greičiau jums jį prisistatysime.

Sandėlyje turimą ir transportavimui paruoštą stalą pristatysime su vežėju per 5-10 darbo dienų. Jei neturėsime pagaminto jūsų išsirinkto stalo, pagaminsime ir pristatysime jį per 6-8 savaites. Stalo pagaminimo terminas gali skirtis priklausomai nuo stalo modelio. Dėl konkrečių pagaminimo ir pristatymo terminų kreipkitės į mūsų konsultantus.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija