Ąžuolinis stalas - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Ąžuolinis stalas

Skandinaviško stiliaus ąžuolinis stalas – puikus interjero akcentas

Papuoškite savo svetainę ar valgomąjį ąžuoliniu stalu, kuris spinduliuoja jėgą, stiprybę ir didingumą. Suteikite savo namams išdidžios elegancijos ir minimalistinio rafinuotumo.

Ilgaamžiškumas

Lietuviškas minimalistinis ąžuolinis stalas – kokybės ir natūralumo derinys. Tvirtas ir ilgaamžis stalas, kuris tarnaus ilgus metus ir leis namuose sukurti ne vieną įspūdingą šventę su artimaisiais ir draugais. Ąžuolas – tai itin kietas medis, kuris pasižymi patvarumu ir atsparumu. Stalo paviršius, net po dešimtmečio naudojimo, nepakeis savo išvaizdos ir nepraras blizgesio.

Vertingumas

Kiekvienas medis yra unikalus ir skirtingas. Kaip nėra dviejų vienodų žmonių, taip nerasite dviejų vienodų raštų ąžuolo masyvo stalų. Tai suteikia jūsų stalui vertę ir unikalumą, o ne nesudėvimas stalas išliks kaip naujas ilgai. Pradinė investicija į ąžuolo masyvo stalą atsipirks, nes medis tarnaus ilgus metus. Be to, baldas išlaiko savo vertę, todėl dažnai perleidžiamas ateinančioms kartoms.

Estetika

Ąžuolinis stalas suteiks jų namams patrauklumo bei rafinuotumo. Skandinaviško stiliaus stalas pasižymintis minimalizmu ir funkcionalumu harmoningai derės tiek kaimiško (rustic) stiliaus namuose, tiek moderniame lofte. Ąžuolas turi savitą raštą ir natūralų blizgesį, kuris neišeina iš mados.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Ąžuolas – medis, kuris auga itin lėtai, tačiau tai leidžia jam užaugti itin tankiam – tvirtam. Dėl to ši mediena yra brangesnė, lyginant su kitomis medienomis, tarkim, pušimi ar uosiu. Ąžuolo masyvas baldų gamyboje naudojamas šimtmečius dėl savo tvirtumo. Ąžuolinio stalo kaina atsiperka greitai, nes dėl savo kokybės ir ilgaamžiškumo jums nebereikės daug metų pirkti naujo stalo.

Tai puiki investicija į geros kokybės baldą, kurį galima perleisti ateinančioms kartoms.

Minimali priežiūra

Stalas, pagamintas iš ąžuolo masyvo ir plieno, reikalauja labai mažai priežiūros. Norintiems išlaikyti ąžuolinio stalo vizualinę išvaizdą reikės tik kartą į metus ar tuomet kai matysis pažeidimai, stalą švelniai nušveisti ir iš naujo padengti alyva. Alyvuoti paviršiai lengvai prižiūrimi ir atrodo itin natūraliai.

Kur galima naudoti ąžuolinį stalą?

Ąžuolo masyvo stalas gali būti naudojamas namų erdvėse: virtuvėje, valgomajame, svetainėje ar darbo kambaryje.

Didelis stačiakampis stalas puikiai tilps didelėje svetainėje ar valgomajame. Tokie stalai sutalpina 6-8 žmones ir gali pasitarnauti kaip vakarėlių akcentas, šeimos ir artimųjų susirinkimo vieta. Stalas gali būti naudojamas virtuvėje kaip papildomas darbastalis arba stalas darbui.

Apvalus ąžuolinis stalas puikiai išpildo mažas erdves ir jas vizualiai padidina. Neturėdami kampų jie leidžia patogiai sėdėti prie stalo ir sėdintiems prie vieno stalo vienu metu matyti visus pašnekovus.

Industrinio stiliaus ąžuoliniai stalai puikiai tiks ir viešose erdvėse: bare, restorane, viešbutyje, biure, menininko studijoje ir visur, kur reikia tvirto ir patvaraus stalo.

Išraiškingų formų ąžuolinis stalas su metalinėmis kojomis puikiai tinka šiuolaikiniame interjere. Stalai sukurti jaunųjų kūrėjų rankomis pasižymi skandinavišku funkcionalumu ir lietuvišku paprastumu. Kiekviena stalo detalė yra funkcionali ir gerai apgalvota.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus apvalius ir stačiakampius ąžuolinius stalus, prie kurių gali tilpti nuo 4 iki 8 asmenų. Jums tinkantį ąžuolinį stalą galite įsigyti internetu. Sandėlyje turimą ir transportavimui paruoštą stalą pristatysime su vežėju per 5-10 darbo dienų.

Jei neturėsime sandėlyje jūsų išsirinkto stalo, jį pagaminsime ir pristatysime kiek galima greičiau. Išsirinktą, bet nepagamintą stalą, galite užsisakyti paskambinę mūsų konsultantams.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija