Medinis stalas - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Medinis stalas

Modernaus dizaino medinis stalas internetu

IDDO slow living medinis stalas – funkcionalus minimalizmas įkvėptas lietuviškų tradicijų ir skandinaviško modernaus dizaino.

Privalumai

Natūrali ir sveika medžiaga. Asmenys, kurie rūpinasi aplinkos apsauga ir mažesne planetos tarša visad teikia pirmenybę produktams iš natūralių medžiagų. Natūralus medis yra greitai apdirbdamas, paviršius padengiamas saugia aplinkai ir sveikatai medžiaga. Taip pat medis neskleidžia į aplinką kenksmingų medžiagų, kurias gali skleisti stalas pagamintas iš fanieros ar kiti panašūs produktai.

Natūralios medžiagos namuose ypač rekomenduojamos turintiems įvairias alergijas bei sergantiems lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis.

Ilgaamžis ir patvarus. Medinis stalas (tarkim, iš ąžuolo masyvo) bus patvarus ir ilgaamžis baldas, kuris atlaikys bet kokius jam keliamus iššūkius, o apsibraižęs ar šiek tiek pažeistas lengvai atnaujinamas.

Nesenstantis dizainas. Natūralus medis yra klasika. Minimalistinis medinio stalo dizainas, pasižymintis funkcionalumu, visada bus madingas ir stilingas. Tvirto industrinio stiliaus plieno kojos ir elegantiškas ąžuolinis stalviršis – skandinaviškas dizainas, kuris jau daugelį metu nepalieka abejingų. Kokybiškai apdirbtas medis turės natūralų blizgesį, kurio neturės baldas pagamintas iš medžio fanieros.

Atnaujinamas. Nors ąžuolo masyvo mediniai stalai yra itin tvirti, tačiau medis yra gyva medžiaga, kuri gali būti pažeidžia klimato sąlygų (vandens, saulės ir pan.), subraižoma. Pažeisti paviršiai profesionalaus meistro gali būti atnaujinami ir toliau džiuginti namiškius savo autentiškumu.

Išlaiko vertę. Retai minimas privalumas, tačiau tai tiesa – tikro medžio baldai ilgus metus išlaiko savo piniginę vertę. Kadangi baldai pagaminti iš natūralaus medžio yra itin stiprūs ir patvarūs, jie gali būti net perduodami iš kartos į kartą.

Trūkumai

Sunkus. Paprastai stalai iš natūralaus medžio yra sunkūs. Jie nėra skirti nuolatos juos perstumdyti ar keisti jų buvimo vieta.

Brangus. Aukštos kokybės stalas pagamintas iš tvirtų natūralių medžiagų kainuos daugiau, nei kitų medžiagų stalai. Kiekvienas iš medžio pagaminamas stalas yra unikalus. Kita didelės kainos pusė yra ta, kad įsigiję aukštos kokybės medinį stalą, jums nebereikės dešimt metų ar net ilgiau galvoti apie išlaidas naujam stalui. Medinio stalo kaina atsipirks laikui bėgant.

Jautrus vandeniui, saulei, įbrėžimams. Medinį stalą būtina saugoti nuo drėgmės, ultravioletinių saulės spindulių, aštrių daiktų. Natūralus medis yra gyvas, todėl nuo drėgmės jis gali išsipūsti, o nuo saulės – pakeisti spalva. Privalumas: visus šiuos pažeidimus gali ištaisyti patyręs meistras.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija