Pietų stalas - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Pietų stalas

Skandinaviško stiliaus pietų stalas - puikus interjero akcentas

Pietų stalas – tai vieta, kur susirenka šeimos nariai, dalinasi maistu ir dienos įvykiais, bendrauja, žaidžia, mėgaujasi vienas kito draugija. IDDO slow living pietų stalai – lengvai prižiūrimi, kokybiški ir stilingi baldai, kurie neišeis iš mados ir tinkamai prižiūrėti tarnaus ilgus metus.

Renkantis bet kurį baldą žmonės siekia priimti kuo geresnį sprendimą, tačiau tam, kad būtų priimtas teisingas sprendimas būtina įsivertinti keletą pagrindinių kriterijų. Tokie kriterijai yra naudotojų skaičius ir stalo dydis, stalo funkcijos ir galimybės, forma, medžiaga ir stilius.

Naudotojų skaičius ir stalo dydis

Pietų stalas turi ne tik tilpti jūsų namų erdvėje, bet ir talpinti visus šeimos narius. Tai ypač aktualu gyvenant mažame bute ar name, bei renkant stalą ribotai erdvei. Stalas turi talpinti minimaliai tiek žmonių, kiek yra šeimos narių. Jei tai vienintelis stalas namuose, kuris skirtas tiek šeimai, tiek svečiams, tuomet verta pamąstyti apie papildomas 2-4 vietas svečiams. Nuo stalo naudotojų skaičiaus priklauso stalo dydis.

Be naudotojų skaičiaus, svarbu įsivertinti turimą erdvę, kuri bus skirta stalui. Išmatuokite savo patalpos matmenis, kad žinotumėte kiek vietos turite. Rekomenduojama aplink stalą palikti daugiau nei 60 cm atstumą nuo kitų baldų, kad būtų lengva aplink stalą judėti ir būtų pakankamai vietos kėdėms.

Tarp kėdžių rekomenduojama palikti 60 cm tarpus, kad stalo naudotojams būtų patogu prie jo valgyti. Rinkdamiesi tinkamą stalą būtinai atkreipkite dėmesį į stalo kojų skaičių ar išdėstymą, bei pagrindo padėtį. Jei apvalaus stalo stalviršis dydžiu talpina keturis asmenis, tačiau yra trys kojos, bus nepatogu naudotis stalu keturiems. Būtinai atsižvelkite ar kojos (stalo pagrindas) netrukdo sėdėti (keliai nesiremia į stalo kojas), pristumti kėdes prie stalo, kai nenaudojamos.

Stalo funkcijos ir galimybės

Kuo mažesnė namų erdvė, tuo funkcionaliau ją būtina išnaudoti. Renkantis pietų stalą būtina atsižvelgti ne tik ar bus patogu valgyti prie jo, bet kokios dar veiklos bus atliekamos. Kasdieniai šeimos įpročiai yra labai svarbūs.

Pietų stalas gali būti naudojamas kaip namų biuro vieta ar vaikų vieta, kur atliekami namų darbai. Pasirinkite stalą, kurio paviršius leis patogiai išsidėlioti dokumentus ar vadovėlius, bus patogu dirbti kompiuteriu. Jei stalas naudojamas darbui ar mokslams, tuomet investuokite ne tik į patogų stalą, bet ir patogias kėdes.

Valgomojo ar virtuvės erdvė, kuriame yra stalas gali būti maloni poilsio zona, kurioje galite susikurti knygų skaitymo kampelį, menininko studiją ar paskirti ją savo hobiams.

Valgomojo erdvė gali tapti linksma žaidimo erdvė, kurioje žaidžiami, laikomi žaidimai ir meno reikmenys. Tai taip pat puikus Hygge būdas suteikti šeimai daugiau laiko bendrauti ir kokybiškai leisti laiką drauge.

Forma

Patogiausi naudoti ir funkcionaliausi pietums stalai yra stačiakampiai arba apvalūs.

Apvalūs stalai ypač patogūs mažose erdvėse, nes net mažą kvadratinės ar stačiakampio formos kambarį vizualiai padidina. Ypač tinkamas šeimai iki 4 žmonių, kuri mėgsta pietauti intymioje aplinkoje.

Stačiakampiai pietų stalai puikiai tinkami didesnėms šeimoms nei 4 asmenims ar turintiems didesnes virtuves ar valgomuosius kambarius. Pietų stalas skirtas 6-8 asmenims tiks ne tik pietums, bet ir svečiams priimti.

Medžiaga ir stilius

Ąžuolo medžio masyvo stalai yra labai patvarūs ir reikalauja nedaug priežiūros. Kiekvienas stalas dėl medžio išraižymo yra unikalus ir stilingas. Be to, ąžuolas yra ilgaamžis ir itin tvirtas, o kartu su plieniniu rėmu – neįveikiamas baldas. Rėmas pagamintas iš plieno užtikrina, kad pietų stalas stovės tvirtai ir tarnaus ilgus metus.

Medinis stalviršis gali būti natūralios spalvos arba juodas kartu su plieninėmis kojomis puikiai atrodo tiek moderniame minimalistiniame namų interjere, tiek tradiciniame interjere.

Mūsų nuostabius minimalistinius skandinaviško stiliaus pietų stalus galite įsigyti mūsų internetinėje svetainėje. Stengiamės užsakytas prekes pristatyti kaip galima greičiau.

Pagamintus ir paruoštus transportavimui stalus pristatome su vežėju per 5-10 darbo dienas. Neparuoštus transportavimui ar nepagamintus stalus užtruksime pristatyti ilgiau. Dėl tikslaus pristatymo laiko kreipkitės į mūsų konsultantus.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija