Prieškambario kabyklos - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Prieškambario kabyklos

Modernaus dizaino plieninės prieškambario kabyklos internetu

Prieškambaris – vieta, kurią naudojate kiekvieną rytą ir vakarą, o svečiams – tai jūsų gyvenimo būdo atspindys ir stiliaus reprezentacija. Plieninė prieškambario kabykla – tai būdas sutvarkyti lauko rūbus ir kitus kasdienius daiktus (raktus, krepšius, pirštines ir kitus) lengvai ir praktiškai.

Slow living principai pritaikomi visose gyvenimo srityse – net įsirengiant savo prieškambarį. Kad ši patalpa būtų funkcionali, ji turi būti patogi naudoti ir atitikti šeimos poreikius. Šioje erdvėje paprastai laikomi viršutiniai (lauko) drabužiai, batai, rankinės, skėčiai, skrybėlės, raktai ir kitokie daiktai, kurių gali reikėti išeinant į pasaulį. Šie daiktai turi būti lengvai pasiekiami ir tvarkingai sudėlioti.

Prieškambaryje būtini šie daiktai – kabykla sukabinti striukėms ir paltams, spintelė ar staliukas pasidėti rankinei, raktams ar kitiems smulkiems daiktams, batų organizavimo sistema ir pufas ar suoliukas, ant kurio galima patogiai atsisėsti. Skandinaviško dizaino baldai padės net mažą prieškambario patalpą padaryti funkcionalią, komfortišką ir stilingą.

Norint sukurti funkcionalią prieškambario erdvę jums tereikia užduoti sau du klausimus: ką žadate čia saugoti ir kiek turite vietos?

Jei norite prieškambaryje laikyti tik paltus ar striukes, tuomet jums gali pakakti paprasto minimalistinio dizaino prieškambario kabyklos su kabliukais ar metalinėmis pakabomis. Norintiems laikyti batus, skrybėles, skėčius, rankines – naudinga įsigyti prieškambario kabyklą-spintą, kuri turi integruotas specialias lentynėles, kabliukus, batams laikyti skirtas vietas ar net pufą.

Skandinaviško stiliaus lietuviškos prieškambario kabyklos puikiai tinka tiek siauriems koridoriams ar nedideliame prieškambaryje, tiek dideliame kambaryje. Minimalistinė plieninė kabykla sukurs paprastą ir lengvą, eleganciją skleidžiančią erdvę, kuri ne tik bus patogi naudoti, bet ir tarnaus ne vienerius metus.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija