Staliukai prie lovos - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Staliukai prie lovos

Kokybiški staliukai prie lovos internetu

Jaukumas ir komfortas prasideda nuo mažų mielų smulkmenų. Puokštė gyvų gėlių, rytinis kavos puodelis, mylima knyga, patogus staliukas prie lovos, minkšta patalynė, romantiška aplinka. IDDO slow living modernūs naktiniai staliukai prie lovos – funkcionalūs akcentai miegamajam ir kitoms namų erdvėms. Skandinaviško dizaino staliukai yra universalūs ir puikiai tiks ne tik miegamajame, bet ir koridoriuje, balkone, terasoje, svetainėje ar poilsio zonoje.

Miegamasis yra ypatinga vieta. Joje mes praleidžiame kiekvieną parą bent 8 valandas, todėl šiai erdvei turime skirti daug dėmesio. Tai yra poilsio ir ramybės zona, todėl svarbu sukurti komfortišką ir jaukią aplinką, kuri keltu pozityvius jausmus ir skatintų atsipalaiduoti.

Skandinaviškas minimalizmas ir funkcionalumas padeda sukurti miegamajame jaukią erdvę ir komfortą. Minimalistinis modernus staliukas ar spintelė prie miegamojo lovos nėra tik gražus kambario akcentas, bet ir baldas, kuris turi patenkinti savininko poreikius.

Vieni šalia lovos laiko vandens stiklinę, knygą, akinius, telefoną, užrašinę ar kitus mielus daiktus. Nėra visiems tinkamo staliuko, todėl svarbu pasirinkti staliuką, kuris tiks būtent jūsų poreikiams ir įpročiams. Tai yra tikroji minimalizmo vertybė – daiktas, kuris tarnauja ne kambario dizainui, bet daikto savininkui. Nekurkite savo miegamojo erdvės aklai iš žurnalų ir katalogų, o pagal jausmą, kurį norite jausti savo miegamajame.

Skandinaviško stiliaus naktinis staliukas prie lovos yra aiškių švarių linijų ir modernaus dizaino, o norintiems unikalaus akcento – mūsų parduotuvėje rasite kūrėjų sukurtus rankų darbo ornamentinius lovos staliukus. Minimalistinis staliukas suteiks galimybę palikti miegamajame tik tai, kas reikalingiausia ir brangiausia.

Dėmesys funkcionalumui

Staliukas šalia lovos yra ne tik gražus akcentas, bet ir vieta laikyti reikalingus daiktus. Prieš išsirenkant staliuką, užduokite sau šiuo klausimus, kurie padės išsirinkti funkcionalų baldą:

  • Kiek vietos bus iš abiejų lovos pusių?
  • Ką norite laikyti ant staliuko ar staliuko stalčiuose ar lentynėlėse? Šviestuvą, knygą, akinius, telefoną ar kitus daiktus?
  • Kokiame aukštyje yra rozetės šalia lovos?
  • Kokio aukščio yra lova?
  • Norite daiktus laikyti atvirai ar paslėpti juos stalčiuje?

Šie klausimai padės pasirinkti tinkamo stiliaus, dydžio, formos staliuką jūsų poreikiams patenkinti.

Skandinaviško stiliaus staliukų privalumas – universalumas. Jei nuspręsite pakeisti savo lovos staliukus ar spinteles, galėsite juos panaudoti kitose erdvėse – svetainėje, prieškambaryje, poilsio kampelyje, balkone ar žaliame namų kampelyje.

Kokio dydžio staliuką prie lovos pasirinkti?

Paprastai staliukai derinami prie pagrindinio miegamojo baldo – lovos. Jei išsirinkote savo miegamajam lengvą minimalistinę lovą, tuomet naktiniai staliukai prie lovos taip pat turėtų būtų lengvi, aiškių linijų ir minimalistiniai. Paprasti ir minimalistiniai baldai padeda sukurti miegamajame harmoniją ir ramybę.

Ergonomiškas staliukas turėtų būti sulig lovos čiužiniu, kad būtų patogu nuo staliuko paviršiaus paimti daiktus ir sukurtų miegamajame harmoningą, simetrišką vaizdą. Prie standartinės 160×200 ar 180×200 lovos puikiai tiks staliukai, kurių plotis tarp 40 cm ir 50 cm, bei gilumas ne didesnis kaip 50 cm. Prie platesnės lovos gražiau atrodys platesnės spintelės ar staliukai.

Kokios medžiagos staliuką pasirinkti?

Viena iš geriausių medžiagų naudoti miegamajame yra natūralus medis. Skandinaviški staliukai prie lovos iš ąžuolo masyvo yra ekologiški, patvarūs, stiprūs ir šiltu paviršiumi. Natūrali mediena suteikia patalpai natūralų medienos aromatą, o medinis staliukas išlaiko vertę ne vieną dešimtmetį.

Ąžuolo ir plieno kombinacija yra ilgaamžiškumo ir patvarumo garantas. Ąžuolo šiluma ir sodri tekstūra ir plieno šaltumas puikiai tarpusavyje kontrastuoja, pabrėždami vienas kito privalumus.

Kokio stiliaus staliuką prie lovos pasirinkti?

Staliuką šalia lovos rekomenduojama rinktis pagal lovos stilių. Galima priderinti staliuko spalvą ir stilių prie lovos arba kaip tik pasirinkti staliuką, kuris kontrastuoja su lova (balta / juoda). Paprastai skirtingų gamintojų baldų spalvos skiriasi (net balta), todėl rekomenduojama rinktis vieno gamintojo baldus (lovą ir staliukus), kad išlaikyti kambario erdvę harmoningą.

Norintiems suteikti minimalistiniam dizainui šiek tiek daugiau charakterio – ornamentiniai lovos staliukai yra puikus pasirinkimas. Jie suteikia paprastam kambario dizainui gyvybės ir šarmo, tačiau tuo pat metu yra paprasti ir funkcionalūs.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija