Modernūs gėlių vazonai - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

Modernūs gėlių vazonai

Modernūs gėlių vazonai internetu

Modernūs gėlių vazonai – tai galimybė namams pridėti norimų spalvų, stiliaus ir sukurti elegantišką interjerą persmelkta gyvų gėlių spalvomis ir kvapu. Vazonas pagamintas iš cemento gali būti vienas iš drąsiausių namų interjero ar eksterjero detalių.

Slow living filosofija ir Hygge (tariama huga) vertybė yra namų komfortas ir jaukumas, o tai galima susikurti keliomis smulkmenomis: kelios žvakės, dailūs padėkliukai, pagalvėlės, maloni kūnui tekstilė, „skanūs“ puodeliai ir gyvų gėlių puokštės. Hygge‘iški namai be gėlių neįsivaizduojami, tačiau klausimas – kodėl?

Namai gausūs spalvų. Skandinaviškas interjeras pasižymi šviesiomis pastelinėmis spalvomis, todėl dekoratyviniai pastatomi ar pakabinami vazonėliai su gyvomis gėlėmis padeda įnešti tinkamą spalvų balansą. Natūralios gėlių spalvos ir gėlių tekstūra sunkiai atkartojama dirbtinėmis priemonėmis, todėl kiekviena gėlė yra unikali.

Malonus kvapas. Gėlės ne tik gražios, bet ir kvapnios. Jos skleidžia malonų kvapą, kuris gali pašalinti namuose esantį blogą kvapą.

Geresnė oro kokybė. Kambarinių gėlių auginimas namuose padeda valyti namų orą ir nuolatos džiaugtis švariu oru. Tai ypač aktualu gyvenantiems mieste.

Nemonotoniškas interjeras. Šiuo metu vazonų pasirinkimas parduotuvėse yra itin didelis, kiekvienas savo namams gali rasti tinkamą stilių. Vazonai ant kojelių ar pastatomi ant stovo, lauko terasoms ar vidaus vazonai, margi ir vienspalviai, žemi ar aukšti, miniatiūriniai ar dideli, apvalūs ar kvadratiniai. Vazono ar vazonų pasirinkimas gali suteikti interjerui žaismingumo, o puikiai parinktos gėlės – džiuginti akį.

Dideli kambarinių gėlių vidaus vazonai su stovu gali leisti sukurti neįtikėtinas gėlių kompozicijas iš įvairiausių gėlių.

Pagerina nuotaiką. Gėlės ir kiti augalai teigiamai veikia žmonių psichologinę būseną, pakelia nuotaiką. Gėlės naudojamos ne tik vaizdinėje terapijoje, bet ir aromaterapijoje.

Neutralių spalvų modernūs gėlių vazonai yra geriausias pasirinkimas skandinaviškame interjere – jie subtilūs, matomi, tačiau neužgožia pagrindinio ir svarbiausio akcento – gėlių grožio. Hygge interjeras pasižymi neutraliomis spalvomis, todėl nesuklysite pasirinkę juodos ar pilkos spalvos vazoną, kuris derės interjere.

Šaltas vazono atspalvis nuostabiai kontrastuos su šiltomis gėlių spalvomis, taip jų grožį dar labiau pabrėždamas. Stilingi betoniniai pilki ar juodi vazonai laikomi metaliniais stovais suteikia interjerui tikrą industrinį charakterį.

Vienas ar du vazonai gėlių yra pakankama, kad suteiktumėte savo namams daugiau gyvybės. Nepamirškite „mažiau yra daugiau“. Neleiskite savo gėlėms užvaldyti kambario. Paprastumas ir kuklumas – vertybės, kurios svarbios net gėlių auginime.

Rinkitės tik natūralių medžiagų drėgmei atsparius vazonus, kurie nėra glazūruoti, kad jūsų gėlės galėtų laisvai kvėpuoti ir sėkmingai bujoti.

Mūsų jaunieji kūrėjai ir dizaineriai kurdami savo unikalius kūrinius visada laikosi tam tikrų vertybių: kokybė, natūralumas ir minimalizmas. Jų sukurti modernūs vazonai ant kojelių persmelkti skandinaviško funkcionalumo ir lietuviško paprastumo.

Šiuose vazonuose galėsite auginti viską, ką tik užsigeisite. Nuo mėgstamiausių prieskonių iki gausybės sukulentų, nuo miniatiūrinių medelių iki gražuolių orchidėjų. Vazonai nepralaidūs vandeniui ir drėgmei, tačiau leidžiantys augalams kvėpuoti. Jie tinkami papuošti terasą ar namus.

Kur įsigyti modernius gėlių vazonus namams?

Šiuos modernių gėlių vazonus galite įsigyti mūsų IDDO studijose: A. Smetonos g. 4 Vilniuje ir Drobės g. 25b Kaune, arba internetinėje parduotuvėje. Pagamintus ir paruoštus transportavimui vazonus siunčiame paštomatu arba kurjerių pagalba. Paruoštą užsakymą pristatysime per 5-10 darbo dienų.

Jei užsakymo metu neturėsime jūsų išsirinkto vazono ar jis nebus paruoštas transportavimui, jo pristatymas užtruks ilgiau. Dėl konkrečios prekės pristatymo laiko kreipkitės mūsų kontaktiniu numeriu.

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija