Molbertų nuoma - Iddo.lt
Balandis - švaros mėnuo, visiems senos kolekcijos baldams nuolaidos iki 40%

Molbertų nuoma

– Kodėl verta rinktis kūrinį eksponuoti ant molberto?
Plokščias kūrinys ant molberto tampa 3D objektu. Modernaus dizaino molbertas kūrinio neužgožia, o tik dar labiau jį išryškina. Minimalistinė vientisa konstrukcija sudaro lengvumo įspūdį ir pristato kūrinį išdidžiai.

-Platus molberto panaudojimas
Modernus molbertas sukurtas studijoms, galerijoms, menininkų darbų pristatymams, parodų salėms, viešbučiams, restoranams. Molbertas puikiai atlieka savo funkciją tiek industrinėse patalpose, tiek nedidelėse erdvėse ar netgi lauke.

-Paprastas molberto naudojimas
Molbertas pagamintas iš plieno ir dažytas milteliniu būdu. Stabilus, lengvas. Molberto aukštis 200 cm, plotis 74 cm, gylis 30 cm. Eksponuojamo kūrinio aukštį galima reguliuoti per 4 skirtingas pozicijas. Galime nuomoti nuo 1 iki 80 vienetų molbertų.

Kainos

Kaina 15-45 eur/vnt.

*nuomos kaina gali kisti nuo baldų kiekio ir nuomos laikotarpio.

Daugiau informacijos apie nuoma ir kitus nuomojamus baldus – telefonu +37065919956 arba el. paštu hello@iddo.lt

Siųsti užklausą

Molbertai renginiuose

Norite išsinuomuoti molbertą?
Labas, esu Ieva, tai aš atsakysiu į Jūsų molbertų nuomos užklausą. Kad galėčiau pateiksiu geriausią nuomos pasiūlymą pagal Jūsų nurodytas sąlygas, prašau, nurodykite šią informaciją: reikalingą molbertų kiekį vienetais, numatomą nuomos laikotarpį, ar reikalinga kažkuri iš šių paslaugų: molbertų pristatymo, sunešimo ar surinkimo.    • Nemokama sandėliavimo paslauga
    • 14 dienų grąžinimo garantija
    • Aukštos kokybės medžiagos
    • Turite klausimų? Susisiekite!