Dizainerės Monikos Kinderytės MOON lentynėlių kolekcijoje įamžinta mėnulio kaita - Iddo.lt
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite nuolaidos kodą savo pirmajam pirkinių krepšeliui!

Dizainerės Monikos Kinderytės MOON lentynėlių kolekcijoje įamžinta mėnulio kaita

MOON lentynėlių kolekcijos atsiradimas

MOON lentynėlių kolekcija gimė ne iš komercinio tikslo, o kaip IDDO showroom ekspozicijos dalis – elementas skirtas atskleisti interjero detales. Pirmoji IDDO showroom ekspozicinė erdvė Užupyje buvo itin maža. Sprendėme iššūkį, kaip riboto dydžio patalpoje sukurti namus primenančią erdvę. Akivaizdu, jog namų jausmą suteikia asmeniniai daiktai. MOON lentynėlė leido tai išspręsti – sutalpinti daiktus ir svarbiausia, juos atskleisti, o ne užgožti. Sulaukus žmonių susidomėjimo ir klausimų, ar lentynėles būtų galima įsigyti, pradėjome galvoti apie kolekciją. Lentynėlės buvo pirmieji mažieji baldai, o tiksliau interjero detalės, kurios pradėjo mūsų el. parduotuvės atskirą interjero detalių skiltį. Tokia ta MOON lentynėlių gana atsitiktinė sėkmės istorija!

Objekte pavaizduota mėnulio kaita 

Lentynėlėse atsispindi mėnulio formų kintamumas ir mobilumas. Mėnulis – tai arčiausiai Žemės esantis dangaus kūnas. Jo dydis, masė, skriejimo orbita, atstumas nuo Žemės ir kitos charakteristikos daro tiesioginę įtaką Žemės gyvajai bei negyvajai gamtai, o kaip reiškinys yra nagrinėjamas nuo seniausių laikų. Į lentynėlių dizainą perkelta mėnulio judėjimas ir kismas – mėnulis nuo vieno kampo keliauja į lentynėlės vidurį, vėliau atsiranda kitame šone, tampa pilnaviduris, mainosi į tuščiavidurį, kartais matome jo tik vieną pusę, o kartais visiškai pilną. Kiekvienas žmogus gali susikurti lentynėlių kompoziciją ir mėnulio kaitos kompoziciją individualiai. Matmenų ir formų įvairumas bei dinamiškumas leidžia lentynėlėms pritaikyti prie pačių įvairiausių interjerų ir mažiausiems niekučiams rasti savo vietą namuose. 

Svarbiausias lentynėlių elementas – funkcionalumas

Kuriant naują objektą, man asmeniškai yra labai svarbu, kad jis atliktų daugiau nei vieną funkciją. Tai lėmė ir medžiagos pasirinkimą. Lentynėlės iš plieno yra lengvos ir universalios, o miltelinis plieno dažymas leidžia lentynėles naudoti ne tik sausoje patalpoje, bet ir vonios kambaryje. Populiariausios lentynėlės vienareikšmiškai yra juodos spalvos, tinkančios kaip interjero akcentas. Pastebiu, kad pakankamai dažnai klientai renkasi juodas lentynėles tvirtinti pačioje matomiausioje namų vietoje. Baltos, pilkos ar kitos šviesios spalvos lentynėles interjere susilieja į harmoniją, o ryškių spalvų lentynėles yra itin dažnas pasirinkimas vaikų kambariams

Pilną MOON lentynėlių kolekciją galite išvysti čia

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Turite klausimų? Susisiekite!