Įkvepiančiai su interjero dizainere Dovile Sakeviče - Iddo.lt
Pirmajame naujienlaiškyje slypi -10% nuolaida pirmam Jūsų baldų pirkinių krepšeliui. Prenumeruokite ir kurkime jaukius namus drauge!

Įkvepiančiai su interjero dizainere Dovile Sakeviče

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė, ar dar kitaip Dovilės interjeras namų erdvėje siekia perteikti jausmą ir sukurti asmenybės atspindį. Pokalbyje su Dovile nagrinėjame, ar svarbu sekti interjero dizaino tendencijomis ir kas slepiasi po „namų“ sąvoka. Taip pat neaplenkiame pasidalinimų apie įkvėpimus ir svajones!

 

 

Interjero dizaine nuolat vyrauja tam tikros tendencijos. Kai kurios iš jų aktualios tik vieną sezoną, kitos lieka madingos metų metus. Kiek svarbu kuriant interjerą sekti tendencijomis? 

Norėtųsi pabrėžti, kad tendencijos tegu lieka tendencijomis. Net ir sekant tendencijomis jose reikėtų ieškoti individualumo, savitumo. Privalu atsiminti, jog interjeras yra kuriamas asmenybei tam, kad namų erdvėje jaustųsi gerai. Todėl svarbu įsiklausyti į asmeninius poreikius ir namuose perteikti individualiai artimą estetiką. Visada sakau, kad tendencijos turėtų būti ne griežtos taisyklės, o įkvėpimo šaltinis, kuriuo remiantis kuriama pozityvi ir harmoninga aplinka, kas sakyčiau yra svarbiausia!

Ką patartumėte tik pradedantiems planuoti namų interjero dizainą?

Nesiblaškyti, ypatingai, kai pasirinkimų ir skirtingų nuomonių yra be galo daug. Juk dėl skonio nesiginčijama – kas gražu vienam, kitam gali visai nepatikti. Be galo svarbu išsigryninti savo kuriamo interjero viziją ir išlaikyti ją iki galo.

Kas interjero dizainerio darbe Jus džiugina labiausiai?

Didelis džiaugsmas yra sukurti namus, į kuriuos užsakovams būna gera grįžti. Taip pat visad džiugina galutinis rezultatas, kai pamatau namų interjerą, kuris pilnai atspindintį užsakovų lūkesčius ir norus.

Ką Jums asmeniškai talpina sąvoka „namai”?

Namai – tai jausmas. Namų erdvėje mes ne tik valgome, miegame, gaminame valgyti, bendraujame, bet ir kuriame savo emocinę buklę, todėl privalu jaustis gerai, jaukiai, saugiai ir komfortiškai. Be to tai yra unikali ir savita erdvė, kuri atspindi asmenybę.

Kas kuriant namus Jus labiausiai įkvepia?

Gyvenime dažniausiai vadovaujuosi posakiu ,,Svajok. Tikėk. Kurk.“. Mano giliu įsitikinimu, svajonės gali virsti realybe, todėl drąsiai sakau sau ir kitiems, kad svajoti – būtina! Tikiu, kad kuriant asmeninę erdvę, viskas yra įmanoma, o ribas nusibrėžiame nebent mes patys. Interjere galima įgyvendinti originalius ir netikėtai tarpusavyje derančius sprendimus, o paprastume atrasti slypintį grožį. Todėl kuriant ir įgyvendinant įvairius interjero projektus, aš visada tikiu savo idėjomis, ieškau tinkamų įrengimo sprendimų ir siekiu sukurti praktišką, vientisą bei vizualiai patrauklų interjerą.

Džiugu vis pamatyti savo produktus Jūsų kuriamuose interjeruose, kuo Jums išsiskiria IDDO?

IDDO savo balduose puikiai panaudoja ir sujungia natūralų medį, metalą, betoną. Baldai tikrai išsiskiria estetika, kokybe ir išdirbimu iki detalių. Taip pat žavi, jog tai Lietuvoje pagaminta produkcija.

Pasidalinkite savo mėgstamiausiais IDDO produktais!

Sunku išskirti konkrečius produktus, nes visi be galo įdomus, stilingi ir dailūs. Išskirčiau savo top tris produktų kategorijos – valgomojo stalai, kavos staliukai bei spintelės prie lovos.

Interjero dizainerės Dovilės Sakevičės kurti interjerai panaudojant IDDO baldus:

RITUAL balto ąžuolo lovos spintelė šviesių tonų miegamojo erdvėje.

OBLONG juodo betono staliukas ir FAMILY balinto ąžuolo pietų stalas.

Natūralių medžiagų paviršių tekstūros.

Nuotraukos: INTERIOSHOT BY GERDA BALTRUNAITE

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Turite klausimų? Susisiekite!