Ką į namus atneša ruduo? - Iddo.lt
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visą gruodžio mėnesį ieškokite savo pašto dėžutėje DOVANŲ!

Ką į namus atneša ruduo?

Mus sugrįžusius po nerūpestingo šiltojo sezono, rudenį namai pasitinka kaip saugi vieta ir jaukumo oazė. Dalinamės patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį, kad laikas namuose rudenį taptų dar jaukesnis.

Natūrali žemiškų spalvų paletė

Neutralios žemiškos spalvos kuria harmoniją, kuri sugrįžus namo iš rudenį užklupusio skubėjimo, tampa lyg būtinybė. Daugelis mūsų ąžuolo masyvo spalvų buvo „pasiskolintos“ būtent iš rudeninės gamtos. Juodos dirvos ąžuolą įkvėpė žemės grumstas, rudenį besiruošiantis pirmosioms šalnoms. Dūminis ąžuolas – tai spalva, gimusi sujungus laužo dūmų ir šlapio ąžuolo atspalvius. Tuo tarpu austrių rudos spalvos inspiracija – rugsėjį startuojantis austrių sezonas.

Derinti modernumą ir ilgaamžiškumą, o daiktams jau turintiems istoriją, suteikti ją dar vieną. Nepamirškite interjero detalių iš antrų rankų!

Kiekvienas sezonas, ypatingai ruduo, visuomet primena apie visa ko laikinumą. Taip ir interjero tendencijos – ateina ir praeina, todėl namuose raginame jungti tai, kas naują ir tai, kas jau yra patikrinta laiko. Atkreipdami dėmesį į ilgaamžiškas medžiagas užtikrinsite, jog baldas tarnautų ne tik jums, bet ir ateities kartoms. O prieš žvalgantis kažko naujo, vertėtų neaplenkti ir sendaikčių krautuvėlių, kuriose galite rasti laiko patikrintų Mid-century, Art Deco interjero detalių.

Lengvai kurkite kaimo stilistikos interjerą su vazomis

Jau kuris laikas garsiai kalbama apie Rustic interjerą, dar kartais įvardijama kaip kaimietišką. To priežastimi gali būti šios stilistikos lankstumas ir natūralumas. Dažnu atveju, Rustic interjeras reiškia baldų ir interjero detalių pasirinkimą be papildomų derinimo pastangų. Rustic interjerą galite paprastai susikurti naudodami kelias skirtingas vazas.

Gamta – dekoro profesionalė

Prisilietus prie, iš pirmo žvilgsnio, niekuo neypatinga nulūžusia šaka galima sukurti unikalią kompoziciją. Komponuokite sausas šakas vazose, o jei jos kiek lankstesnės – sukite unikalius rudeninius vainikus.

Medžiagiškumai  

Vilnoniai pledai ir šiltų medžiagų sėdimieji baldai neabejotinai pripildys namus šiluma ir jaukumu net ir lietingą rudens dieną. Rudens sezono absoliutus favoritas – kamštinis ąžuolas. Ne veltui kamštinio ąžuolo TRUFFLE baldų kolekciją pavadinome ,,Saulėtos Portugalijos dalelė namų jaukumui kurti”.  Medžiaga, atkeliaujanti tiesiai iš Portugalijos, yra maloni liesti, slopinanti garsą, pasižyminti antimikrobinėmis savybės ir valo namų orą.

Dalinkitės namais su pačiais artimiausiais

Kai už lango pliaupia niūrus lietus, vakarienės su draugais ar šeimos nariais tampa dar jaukesnės, maistas dar gardesnis, kavos puodelis dar kvapnesnis, o istorijos dar įdomesnės!

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Turite klausimų? Susisiekite!