Mažais žingsniais link tvarumo - Iddo.lt
Pirmajame naujienlaiškyje slypi -15% nuolaidos kodas visiems baldams. Prenumeruokite šiandien ir sutaupykite!

Mažais žingsniais link tvarumo

Tvarumo svarba šiuolaikiniame pasaulyje yra didžiulė. Visi kalba, diskutuoja. Kuriamos naujos iniciatyvos. Mūsų komanda prisideda prie gamtos tausojimo taip pat. Ką ir kaip veikaime, ką keičiame ir  kaip stengiamės tvariai kurti ir dirbti savo kasdienybėje.

 

Tausojame gamtą ir tas pačias baldų pakuotes naudojame kelis kartus.
Taigi, labai rekomenduojame,  užsisakyti ir pristatymo paslaugą. Jos metu galime išpakuoti Jūsų gaminius, susirinkti pakuotes ir jas panaudoti antrą, trečią ar net ketvirtą kartą.
Taip pat pakuotes visada galima grąžinti mums į bet kurią studiją. Taip pat prašome akcentuoti, jeigu daiktą pasiimsite patys ir saugiai transportuosite – mes jo nepakuosime, o tik apdengsime perdirbtu popieriumi.

Kiekvienas baldas pagamintas iš ąžuolo masyvo yra alyvuojamas su aukščiausios kokybės skandinaviška ekologiška alyva, todėl jį galima lengvai ir paprastai atnaujinti. Tvarus ir ilgamažiškas sprendimas.

Mūsų tikslas, kad įsigyti baldai tarnautų daug metų ir teiktų tik malonias emocijas. Visuomet suteikiame galimybę juos atsinaujinti po naudojimo, kai baldai įsigers į save gyvenimiškų istorijų. Mes teikiame baldų atnaujinimo ir taisymo paslaugą. Galima atnaujinti ne tik medinius baldus, bet ir perdažyti metalinę kabyklą, lentyną ar staliuką.

Jeigu manote, kad Jūsų baldui reikalingas baldo atnaujinimas, susisiekite su mūsų komanda ir kartu rasime geriausią sprendimą. Pasitarkime!

Rašykite mums service@iddo.lt

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Turite klausimų? Susisiekite!