MIEGAMOJO ERDVĖ | Ekspozicija Lapkričio 11 - 13 dienomis - Iddo.lt
UŽSIREGISTRUOKITE IR PASINAUDOKITE -10% NUOLAIDA PIRMAJAM PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

MIEGAMOJO ERDVĖ | Ekspozicija Lapkričio 11 – 13 dienomis

Kol naujoje mūsų studijoje Kaune vyksta remonto darbai, o sandėlio ir ofiso erdvėje nėra kaip įkurti ekspozicijos, renkamės nestandartinį formatą. 3 dienų laikiną ekspoziciją. Pirmą kartą nutarėme ją surengti Kaune, ten kur ir gimė prekinis ženklas, kur jaučiamės kaip namuose. Pasirinkome išskirtinę ir visai neseniai atverusią duris, industrinio stiliaus erdvę – Antras aukštas studio Kauno centre. Tikimės, kad čia, istorinėse erdvėse, geriausiai suskambės modernūs baldai ir mums pavyks atskleisti net šešis skirtingus miegamojo kambario įvaizdžius. Jums teliks pasinaudoti mūsų įdėjomis ir visa tai perkelti į savo namus.

💚150 m2 erdvėje galėsite apžiūrėti, paliesti, išbandyti visų dydžių ir visų apdailų REST miegamojo lovas. Pristatysime net 3 naujas lovos spalvas.
💚Taip pat bus galimybė įvertinti pirmuosius pakabinamų lovos spintelių modelius. Daugiausia Jūsų dėmesio sulaukę dizainai iš karto įsikurs internetinės parduotuvės lentynose.
💚Bus pasidalinta šešiais skirtingais miegamo kambario įvaizdžiais: interjero dizainerio sukurti baldų ir interjero detalių deriniai nuo iki ir individuali nemokama konsultacija.
💚Pasimatysime ir pabendrausime gyvai. Dalinsimės patarimais, kaip prižiūrėti natūralaus medžio baldus, kad jie kuo ilgiau džiugintų laimingų žmonių namus.
💚Ekspozicijoje bus didžioji dalis mūsų asortimento: kabyklos, lentynos, konsolės, lova ir lovos spintelės, suoliukai, kupstai ir t.t.
💚Visų apsilankusių lauks ypatingi pasiūlymai, specialistų konsultacijos, medžio pavyzdžių rinkinukai į namus ir žinoma, dovanos.

🖤Lapkričio 11 – 12 dienomis renginyje dalyvaus ir profesionali interjero dizainerė Rūta Lendraitytė. Kviečiame atvykti pasitarti, kokius miegomajo erdvės akcentus pasirinkti ir kaip juos derinti. Rekomenduojame užsiregistruoti individualiai konsultacijai iš anksto.
✅Prašome užpildyti šią anketą – https://forms.gle/8kvkgu5dXLQUX2qc9

RENGINYS VYKS

🕙Lapkričio 11-13 d.
🕙Darbo laikas 11-19 val.
Antras aukštas studio, Kaunakiemio g. 40
📣SVARBU! Įėjimas į 3 dienų ekspoziciją tik su galimybių pasu.

Renginio puslapis – https://www.facebook.com/events/297517625551950

  • Nemokama sandėliavimo paslauga
  • 14 dienų grąžinimo garantija
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Nemokama dizainerio konsultacija